• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS 0.3.6 problem

white91

New Member
Joined
Jun 4, 2008
Messages
136
Reaction score
0
Witam mam problem z TFS 0.3.6 serwer co jakiś czas się crashuje ale nie jest to problemem ponieważ mam restarter. Czasami serwer tak jakby się zacina i nie ma crasha ale też nikt nie może na niego wejść i muszę ręcznie go wyłączyć. Dodatkowe pytanie czy jest jakiś sensowny Anti Bot pod 0.3.6 bo jak na razie tylko soul system działa, /check jest trochę niedopracowany.
 
Witam mam problem z TFS 0.3.6 serwer co jakiś czas się crashuje ale nie jest to problemem ponieważ mam restarter. Czasami serwer tak jakby się zacina i nie ma crasha ale też nikt nie może na niego wejść i muszę ręcznie go wyłączyć. Dodatkowe pytanie czy jest jakiś sensowny Anti Bot pod 0.3.6 bo jak na razie tylko soul system działa, /check jest trochę niedopracowany.

Jest anty bot, napisz do np. Kurczok może Ci sprzeda :thumbup:
 
Hmm antybot to jest problem który moge rozwiązać sam. Te zwiechy servera mnie denerwują ponieważ nic z nimi nie mogę zrobić muszę ręcznie restartować ots ;/
 
Może Ci się wydawać, że to są zwiechy, tak naprawdę pewnie serwer crashuje, a z racji tego, że jest to 0.3.6pl1 nie wyłącza się on do końca.

Czy tym "zwiechom" towarzyszy 100% zużycia CPU?
 
zobaczę jaki jest problem. Dziwi mnie też gdy ots startuje mam warning SET GLOBAL max_allowed_packet = 16776192. Wchodzę do bazy wykonuje to polecenie ale po restarcie systemu niestety znowu to samo.
 
mysql\bin/my.cnf

ustaw w my.cnf max packets na 16

config.lua

autoBanishUnknownBytes = true

ustaw na false

lub

znajdzi w protocolgame.cpp

Lua:
Scheduler::getInstance().addEvent(createSchedulerTask(1000, boost::bind(
zmieni na
Lua:
Scheduler::getInstance().addEvent(createSchedulerTask(2000, boost::bind(
i mozesz mieć true ^^

ale nie umiesz kompilować silnika wiec miej false

bye.
 
Back
Top