• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS 0.3.6 Tibia 8.54, Edytory

hitonomi

New Member
Joined
Mar 21, 2012
Messages
2
Reaction score
0
Witam,
Pisze z nadzieją na uzyskanie realnej pomocy co często graniczy z cudem. Może nie potrafie szukać, jako że przez pare godzin nie znalazłem tego czego szukałem.

Otóż mój problem polega na braku możliwości edycji przedmiotów poprzez OTitemeditor 0.3.7.1, podczas włączania wyskakuje błąd, że nie może załadawać pliku .spr co jest raczej powszechne/normalne zważywszy na fakt, że jest to poketibia. Gdy próbuje zmienić jaką kolwiek wartość jakiego kolwiek przedmiotu, po zapisaniu i usiłowaniu wystartować serwer, wyskakuje błąd odnośnie niepoprawnej wersji pliku items.otb, w którym zmieniłem ową wartość. Wersje edytora jak i tibii powinny być ze sobą zgodne co potwierdza choćby fakt używania takiech samych wersji tych samych programów u innych osób (źródło - youtube chociażby), toteż stawiam na wady wiedzy własnej.
Server:
TFS 0.3.6
Błąd:
http://imageshack.us/photo/my-images/594/errorytuu.jpg/

Potrzebuję tylko jakoś być w stanie poedytować to i owo, więc proszę o pomoc.

Z góry dziękuję za pomoc i proszę o konstruktywne odpowiedzi.

Pozdrawiam.
 
Last edited:
wykasuj sobie linijkę ze sprawdzaniem poprawności items.otb i problem z głowy... ; )
 
Back
Top