• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS 0.4 DEV rev.3671 czy 0.4 pod 8.6

beybus

New Member
Joined
Oct 2, 2010
Messages
110
Reaction score
2
Posiadam serwer pod 8.54-57, zwykle chodził pod 0.3.6, ale teraz chciałbym dorzucić do niego war system.
I teraz pytanie, lepiej przenieść go pod rev.3671 (8.54-57), który jak wyczytałem - obsługuje war system, czy całkiem pod 0.4 pod 8.6 np 3884 (z tym mam trudności, bo sypie pełno błędów)
Z góry dzięki za pomoc.
 
3884 też obsługuje war system... Co do błędów to po to masz konsole i debuggera żeby takie errory eliminować.
 
Tak, tylko chodzi o to, że 3884 jest pod 8.6, a 3671 pod 8.54-57, tak wyczytałem.
 
Tak, tylko chodzi o to, że 3884 jest pod 8.6, a 3671 pod 8.54-57, tak wyczytałem.

W nowszym revie masz poprawki, fixy na crashe itd, możesz zrobić downgrade lub do 3671 dodać co trzeba, w temacie przyklejonym masz większość.
 
W nowszym revie masz poprawki, fixy na crashe itd, możesz zrobić downgrade lub do 3671 dodać co trzeba, w temacie przyklejonym masz większość.
Nie bardzo rozumiem, w którym temacie?
Chodzi mi o to, by serwer był pod 0.4 (war system) i jednocześnie na protokole 8.54-57.
Gdy próbuję wrzucić serwer pod 3884 sypie się całość, skrypty mam pod 0.3.6, mapa po konwersji jest jakaś zbugowana itd.
Może macie jakieś rady jak sukcesywnie przerzucić serwer z 0.3.6 na 0.4?
 
No tak, ale jest sens kupić donatora, pobrać 3671 i tam wrzucić moje pliki + war system?
 
Nie, nie ma sensu, lepiej poczekaj na finala 0.3.7 i go zdowngraduj a 3671 ssie pałe.
 
@Qanti... ty szybciochu...

@to bym powiedział ja jeżeli Qanti by nie wtrącił swojego posta przed mojego...
Jak to mówią...

Nie dowiesz się jeśli nie spróbujesz ^^
 
Nie, nie ma sensu, lepiej poczekaj na finala 0.3.7 i go zdowngraduj a 3671 ssie pałe.

A kiedy ma wyjść ten final 0.3.7 i co on mi da? Tzn będzie na nim hulał war system?
 
w tym roku podobno
da pełny support 9.6 prawdopodobnie(albo i jesiennego)(jak i wszystkich wcześniejszych funkcji, które nie zostały usunięte do 9.6) i stabilność na poziomie zdecydowanie wystarczającym do global sejwa(chyba, że coś się wkradnie ale wtedy powinien wejść łatany jakiś w ciągu kilku tygodni)
 
w tym roku podobno
da pełny support 9.6 prawdopodobnie(albo i jesiennego)(jak i wszystkich wcześniejszych funkcji, które nie zostały usunięte do 9.6) i stabilność na poziomie zdecydowanie wystarczającym do global sejwa(chyba, że coś się wkradnie ale wtedy powinien wejść łatany jakiś w ciągu kilku tygodni)

super, ja graczom mówię od 2 lat, że odpale im powtórnie ots'a i stale nad nim pracuje, no i pracuje, ale jeszcze zobaczymy kiedy go oni zobaczą

chodzi o to, że to takie gadanie jest, w sumie za jakiś czas 8.60 całkowicie upadnie ale to z 2 lata jeszcze ;p
 
Back
Top