• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS 0.4 fixed bugs

Mefedronski

New Member
Joined
Jun 15, 2015
Messages
1
Reaction score
0
Witajcie, mógłby ktoś z dobrego serca wysłać mi 0.4 z fixniętymi bugami, wiem że taka wersja krąży po internecie? Najlepiej 3884, nie siedziałem w hostingu 4 lata, z góry dziękuję. Miałbym ochotę postawić otsa dla kilku znajomych, żadna konkurencja więc liczę na pomoc :)

Dzięki z góry
 
Wpisz w google "TFS 0.4 by MartyX". Jest to TFS 0.4 z w miarę połatanymi bugami.
Ale najlepiej to w ogóle daj sobie spokój i zrób server po Tibię 10+.
 
Wpisz w google "TFS 0.4 by MartyX". Jest to TFS 0.4 z w miarę połatanymi bugami.
Ale najlepiej to w ogóle daj sobie spokój i zrób server po Tibię 10+.
Tak piszesz a sam robisz pod 8.60 ;P
 
Tak piszesz a sam robisz pod 8.60 ;P
Ale gdybym robił nowy serwer to byłby już pod 10+.
Wiesz ile zajmuje przepisanie własnego distro z 8.6 na 10+? Musiałbym posprawdzać wszystkie pakiety, dopisać nowe rzeczy, systemy (browse tile itp).
Oczywiście dość dużo kodu można wziąć z TFS 1.1, ale oczywiście nie wszystko. Gdybym miał 1-2 miesiące wolnego czasu to bym się tego podjął, ale niestety nie mam.
 
Back
Top