• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS 0.4 rev 3777 Invalid password

tibian1234

New Member
Joined
Sep 7, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Witam forumowiczów ;)
Posiadam problem z wyzej podanym silnikiem.Po odpaleniu silnika odpalam tibie po wpisaniu pass 1/1 wyswietla sie lista postaci itp . I na tym już jest koniec , ładuje sie w nieskonczonosc.Gdy robie recznie w bazie goda.Wyskakuje Invalid password ; X .Macie może jakieś sugestie co to może być ? Pozdrawiam i dziękuje za jaką kolwiek pomoc :)
 
Dobre ip wpisałeś w config.lua? Do tfsa 0.4 polecam wpisać global ip adress np. 192.168.1.29 ... i loguj się przez taki... Rozumiem, że ty 127.0.0.1?
 
Jest wpisane globalne . przez takie sie lacze.. gdy wpisze pass acc managera wyswietli sie lista i nic po za tym sie nie dzieje .A gdy pass goda ktorego zrobilem recznie wywala "Invalid password" ..Co zrobilem zle ?

- - - Updated - - -

Czytalem o jakims sha1 itp nawet kombinowałem ale dlaej nic : (
 
Mnie ciekawi skad masz 0.4 skoro nie masz donatora?

3777 i 3884 były leakowane wielokrotnie, zgłaszanie wycieków niewiele daje poza otlandem

co do logowania skoro widzisz listę postaci to znaczy że login port 7171 działa ale masz problem z game portem
1. zobacz czy możesz wejść na czyjś serwer, jeśli nie - wyłącz antywira, mi pomogło
2. zobacz czy odblokowałeś port 7172(możliwe że przez pomyłkę wpisałeś 7272)
3. sprawdź czy w konsoli nie wyskakuje błąd "temple position is wrong"

co do bazy z kodowaniem to ręczne zmienianie hasła w bazie danych raczej nie zadziała chyba że usuniesz wpis "salt" znajdujący się obok
 
To była ironia... na pb użytkownicy którzy nie mają donatora nie mogą pisać w sprawie pomocy z tfs 0.4 ani inni nie mogą jej im dawać więc Zbiziu to nie tnet więc przeczytaj regulamin pb.
 
Nie on loguje na managera.
W config wpisz 127.0.0.1 i spróbuj jeżeli ots masz na PC.
Druga sprawa offni anty wiry,zapory i sprawdź porty.
 
Back
Top