• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS 1.2

Zamiast sprawdzać co chwilę to pomóżcie w rozwoju TFSa, a będzie prędzej :)
 
Mi się udało 1.0 jaki i 1.1 podnieść do wersji 10.58 do jednak jak chcę 10.70 nie mogę się zalogować do serwera w tibi wywala error że jest problem z serwerem logowania nie nie wiem czego to wina !
 
Miałem sam pomagać w rozwoju tfsa ale na reakcję na pull request długo się czeka a potem jak się już doczeka to Mark się upiera bo chce wszystko mieć zrobione po swojemu. Tak wiem, "jak ci się nie podoba to możesz mieć swoje repo". To już wolę zrobić coś w lua co podziała dłużej niż jakąś modyfikację w sourcach która za 10 commitów będzie wymagała przerobienia.

Jak nie chce to nie musi przecież tego tfsa prowadzić, zawsze jest otx, który rozwija się w swoim kierunku. Poza tym gdyby 0.4 nadal był updatowany nawet bym nie spojrzał na ten jego 1.1.
 
Miałem sam pomagać w rozwoju tfsa ale na reakcję na pull request długo się czeka a potem jak się już doczeka to Mark się upiera bo chce wszystko mieć zrobione po swojemu. Tak wiem, "jak ci się nie podoba to możesz mieć swoje repo". To już wolę zrobić coś w lua co podziała dłużej niż jakąś modyfikację w sourcach która za 10 commitów będzie wymagała przerobienia.

Jak nie chce to nie musi przecież tego tfsa prowadzić, zawsze jest otx, który rozwija się w swoim kierunku. Poza tym gdyby 0.4 nadal był updatowany nawet bym nie spojrzał na ten jego 1.1.

to czemu nie zrobisz update do tfs 0.4?

Tfs 1.0-1.1 słabizna.
TFS 0.3.6- troszeczkę bugów
TFS 0.4 - no może być ale jest parę bugów
OTX - Dobry mam go na pc pod 8.6 czym się dobrze.
 
Last edited:
Bo mi silnik nie robi różnicy. Po co mam grzebać w sourcach skoro ktoś robi updaty i fixy za mnie? Korzystam z tego co jest ogólnodostępne bo nie opłaca mi się dla jakichś dwóch dodatkowych funkcji spędzać miesięcy nad zmianami w kodzie źródłowym. Może to zajechało teraz podejściem typu "pobierz i odpal, wszystko na gotowe" ale warto zauważyć że w zamian za to z czego korzystam wrzucam tutaj swoje skrypty.
 
to czemu nie zrobisz update do tfs 0.4?

Tfs 1.0-1.1 słabizna.
TFS 0.3.6- troszeczkę bugów
TFS 0.4 - no może być ale jest parę bugów
OTX - Dobry mam go na pc pod 8.6 czym się dobrze.
HA HA.

TFS 1.0-1.1 - mało ficzerów, ale za to każdy działa.
TFS 0.3.6 masa bugów, łatwe crashe (szczególnie specjalnie wywoływane)
TFS 0.4 - więcej bugów niż linijek kodu, dlatego nikt normalny już tego nie kontynuuje
OTX - jest/będzie jak wyżej

Raczej powinniście dziękować Mark'owi, że przegląda pull requesty a nie commituje jak leci bo istnieje chociaż jedna stabilna wersja silnika.
 
HA HA.

TFS 1.0-1.1 - mało ficzerów, ale za to każdy działa.
TFS 0.3.6 masa bugów, łatwe crashe (szczególnie specjalnie wywoływane)
TFS 0.4 - więcej bugów niż linijek kodu, dlatego nikt normalny już tego nie kontynuuje
OTX - jest/będzie jak wyżej

Raczej powinniście dziękować Mark'owi, że przegląda pull requesty a nie commituje jak leci bo istnieje chociaż jedna stabilna wersja silnika.

TFS 1.0 jest nie kompletny,ja dziękuje za TFS ale Mark też niech trochę więcej daje aktualizacji!
CO do TFS 0.4 to OTX jest lepsze i łatwiejsze!
 
Back
Top