• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS 1.2

TFS 1.0 jest nie kompletny,ja dziękuje za TFS ale Mark też niech trochę więcej daje aktualizacji!
CO do TFS 0.4 to OTX jest lepsze i łatwiejsze!
Czemu twierdzisz, że jest niekompletny? Obecnie w TFS 1.1 można zrobić praktycznie wszystko co w 0.4, a nawet o wiele więcej.
No i należy pamiętać o tym, że w przeciwieństwie do 0.4 nie ma tam tak dużej liczby bugów.
 
CO do TFS 0.4 to OTX jest lepsze i łatwiejsze!
Może dlatego że otx wersja 2 to prawie niezmieniony 0.3.7?
OTXy to lekko edytowane silniki tfsa, w funkcjonalności nie widzę różnic poza tym że ten najnowszy(3.x) jest trochę w tyle za tfsem 1.x.

A sądząc po twoich wypowiedziach albo korzystasz z jakiegoś starego 1.0 albo w ogóle ich nie używałeś. Wykazu funkcji to pewnie w ogóle nie chciało ci się czytać.
 
Czemu twierdzisz, że jest niekompletny? Obecnie w TFS 1.1 można zrobić praktycznie wszystko co w 0.4, a nawet o wiele więcej.
No i należy pamiętać o tym, że w przeciwieństwie do 0.4 nie ma tam tak dużej liczby bugów.


no muszę cie trochę zmartwić nie ma reborn system oraz parę eventów.
 
Mam firestorm, swim i zombie, chcesz kupić?
A reborn to gówno. Mógłbym to napisać w 20 minut ale nikt poza tobą tego nie potrzebuje.
 
ja mogę zrobić każdy system jaki potrzebujesz z 0.4 na 1.1 za hajs albo za mapki do wara.
 
no muszę cie trochę zmartwić nie ma reborn system oraz parę eventów.
"Nie ma" znaczy "nie da sie z necie znaleźć za darmo", tak?
No pewnie, że nie ma, bo trzeba zrobić samemu. W TFS 1.X możesz zrobić dużo więcej, bo funkcje w silniku są, do tego stabilne i prawie zawsze bez błędów. A że gotowców w necie nie ma, to pech.
 
@up
szczególnie addEvent z userdatą creature
xD!
 
Mam firestorm, swim i zombie, chcesz kupić?
A reborn to gówno. Mógłbym to napisać w 20 minut ale nikt poza tobą tego nie potrzebuje.


Rebon skrypt w 20 minut to dawaj jeśli jesteś taki precyzyjny...
 
to nie używaj, jejku
nikt ci nie każe, możesz dalej się kisić na tym swoim 0.4
 
Ja bym tak za bardzo tego nowego TFS'a nie używał.
Masz rację, jest za bardzo stabilny. Lepiej używać 0.4 w którym trzeba naprawić kilkadziesiąt bugów zanim będzie w miarę do użytku.
 
Back
Top