• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tfs +2k pamięć ram

sweeti

New Member
Joined
Nov 2, 2012
Messages
260
Reaction score
0
Czy to normalne że przy ładowaniu mapy pamięć wzrasta do 2k?
Mam winde 32 i 4 gb ramu i mnie to irytuje bo używam latido i nadal tak się dzieje używam rev 5914 i jakiś datapack z br forum :d Kiedyś jak pamiętam 8.6 ponad 110 mb spokojnie się uruchamiało teraz 99 mb mapa i nadal kapa ? Czy to wina skryptów? Dodam w sumie to że wyłączyłem actions, creature.
No i jeszcze to :

WARNING: max_allowed_packet might be set to low for binary map storage.

Jeszcze spróbowałem z ground cache co niby ktoś napisał że obniża zużycie ram o 20-30 % ale nadal to samo.
Spróbowałem starą date pod 8.6 bez bugów itd i to samo wypierdala 2068 ram i chuj.

A i czy jak wywala błąd z duplikowanym itemem, action itd przy mapie to to też idzie na nie korzyść ?
 
Last edited:
Napisałem jaką.
Ale ja szukam rozwiązania bo kiedyś to robiłem u siebie na kompie i nie nie jest dla mnie rozwiązaniem instalacja linuxa.
 
Przy kompilowaniu ustawiłeś "release", czy "debug"? Jeśli to drugie to ładowanie mapki będzie brało dość dużo RAMu :)
 
w jakimś video tutorialu mówił koleś, że przy 32 bitowym systemie to jest całkiem normalne i nie wyciągniemy z niego dużo... Chyba dobrze zapamiętałem xdd nie wiem... ja mam mapę 115 MB, 8GB ram, 64 bity i musiałem użyć laatido bo inaczej się nie uruchamiał serwer...
 
Zapraszam do instalacji systemu operacyjnego Linux - rozwiązanie z 100% rezultatem.
 
Tak jak już Ci mówiłem Sn3ejk nie będę instalował u siebie linuxa bo potrzebuje windowsa a nie mam wolnego miejsca na linuxa.
Problem rozwiązałem w następujący sposób: kupiłem vps do testów z linuxem :)

Dziękuje za odpowiedzi i uważam temat do zamknięcia.
 
Back
Top