• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tfs 8.6

trasaklasa

New Member
Joined
Mar 2, 2012
Messages
95
Reaction score
0
Chce skompilowac tfs pod tibie 8.6, ale nie wiem ktorego tfsa mam pobrac i skad? Dodatkowo podalby mi ktos tutorial kompilacji?

Dodatkowo
Pracowalem kiedys na TFS 8.5, teraz pracuje pod tibia 7.6 posiadam nawet wlasny serwer. Szukam kogos kto ogarnia w duzym stopniu wyzsza wersje tibi i pomoze mi stworzyc jakis dobry serwer. Serwer dedykowany badz VPS moge ja zasponsorowac, szukam poprostu kogos do pomocy ;)
 
Czesc tfs na tibie 8.6 jest rev 8777 albo rev3884 i chcesz to skompilowac pod linuxa czy windowsa?
 
dalej chce skompilowac na linuxa, skad pobrac te rev? i z ktorego poradnika skorzystac przy kompilacji? :D
 
Radzę kupić donatora, bo wtedy możesz "legalnie" korzystać z lepszych silników i wparcia do nich :)
 
bez donatora też jest to legalne w sensie prawnym. Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie strasz.
 
Jak dla mnie to najnowszy rev 0.3.7, przerobiony pod tibię 8.6 lub też r3777 "Fixed Bugs" ze strefy dla donatorów.
 
Ty no ale odwal się od DD bo ten silnik co ma sam go fixował a nie tak jak ty.
Pozatym zażalenia i płacze to inny temat.
 

@temat
0.4 rev 3884 protocol 8.6

kiedys mialem 0.4 ... to mi sie wylaczal co pare godzin...crash za crashem...
albo dzialal normalnie a po czasie ludzie nie mogli sie logowac na serw (az zrobilem restart, to problem ustepowal) i ciagle tego typu atrakcje...

mozesz cos konkretnego polecic? abym po raz kolejny takiego gowna nie znalazl w internecie...
 
kiedys mialem 0.4 ... to mi sie wylaczal co pare godzin...crash za crashem...
albo dzialal normalnie a po czasie ludzie nie mogli sie logowac na serw (az zrobilem restart, to problem ustepowal) i ciagle tego typu atrakcje...

mozesz cos konkretnego polecic? abym po raz kolejny takiego gowna nie znalazl w internecie...
Znany problem z mysql. Trzeba było w conifg.lua mysql TimeOut zmienić i skonfigurować my.conf MySQL.
 
@up
czemu kopiujesz wiadomosci innego uzytkownika?


skąd moge pobrać "czystego" (bez wirusow) tego 0.4 ?
Trzeba mieć donatora ? czy to darmowe jest?
 
Back
Top