• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS Bugi - Selekcja

Dziwicie sie ? kazdy chce zarobic jak najwiecej na ots i dlatego ludzie se niszcza otsy. Nie dla zabawy a dla zarobku.

Najlepiej se to znalesc kogos kto sie zna na c++, lua i niech te bledy co sa odkryte dotej pory, niech je zgaldzi i wyjebie na otlanda.
I jebac te kurwy, se nie poniszcza otsy :)

Zasrane kanalie...
 
@UP
Nie wiem mowili ze moze lagowac , a kodu w C++ nie sprawdzilem tylko dodalem ta ogarniczenie czasowe . Jezeli CipSoft ustawil na mounty ograniczenie to cos w tym musi byc :D
Moze pobiera czy moze zalozyc dany outfit? Czesc akcji nie musi byc pobieranych z MySQL zeby lagowaly ;) - zmiana kasy?
 
Co zrobić, żeby nie było crashy i ataków DDoS? - Tibia.net.pl

Pionki <3
Całego posta przepisałeś, co można zobaczyć zresztą po dacie mojego posta, gz. Może dodał byś coś od siebie zamiast pisać, że to Twoje pomysły?

Osobiście bym proponował zrobić limit taki, jaki ma cipsoft obecnie(x wysłanych rzeczy(tj parcel/letter) do gracza na godzinę/dzień/tydzień i maksymalna wielkość 3k oz/maxitems 500 na paczkę)
I jeżeli poważnie chcecie zapobiegać takim crashom to proponuję znaleźć osobę albo nawet kilka pionków bez życia, która będzie zapierdalać i po 30zł~ za każdy znaleziony crash i kod go fixujący dostawać(facebook po 500$ bodajże każdemu płacił za każdy błąd ^^).
 
Last edited:
Tak btw exhausted też jest zapisywany do bazy danych, ale dopiero po relogu, gdyż np. jeśli miałeś exhausted na jakiś czar, po relogu nadal go masz, to samo z kondycją utamo vity itp. Ja narazie zrobiłem pare fixów, zmiana outfitów, utevo res ina", invisible mają dodatkowo dodany change_outfit_exhausted (poprostu każdy z nich oprócz własnego exhausteda wykonanej akcji, sprawdza najpierw jeden exhausted, który mają wszystkie... Nie wiem czy to lepiej, ale to uznałem za dobre rozwiązanie...
 
Te transferToDepot(); -> o co dokladnie z tym biega? Jak n.p usune to z house.cpp to itemy z domu po !leavehouse nie poleca do depo? tzn ze trzeba je samemu z domu wziosc zanim !leavehouse sie uzyje? czy jak? ;d

Lua:
void House::clean()
{
	for(HouseBedList::iterator bit = bedsList.begin(); bit != bedsList.end(); ++bit)
	{
		if((*bit)->getSleeper())
			(*bit)->wakeUp();
	}

	removePlayers(true);
	transferToDepot();
}

I tu tylko usunac transferToDepot(); Jo?
 
Te transferToDepot(); -> o co dokladnie z tym biega? Jak n.p usune to z house.cpp to itemy z domu po !leavehouse nie poleca do depo? tzn ze trzeba je samemu z domu wziosc zanim !leavehouse sie uzyje? czy jak? ;d

Lua:
void House::clean()
{
	for(HouseBedList::iterator bit = bedsList.begin(); bit != bedsList.end(); ++bit)
	{
		if((*bit)->getSleeper())
			(*bit)->wakeUp();
	}

	removePlayers(true);
	transferToDepot();
}

I tu tylko usunac transferToDepot(); Jo?

Tak i tak.
 
Co daje te -g i -o2 ?

I co daje -enable debug, czy cos takiego? aha :L

I logi sie beda zapisywac do /data/logs?
 
Jakbys jeszcze mogl, jak dokladnie ma to isc?

Lua:
# check if we want a debug build
debugBuild=no
AC_ARG_ENABLE(debug, [  --enable-debug		enable debuging],
	[DEBUG_FLAGS="-D__DEBUG__ -D__DEBUG_MOVESYS__ -D__DEBUG_CHAT__ -D__DEBUG_EXCEPTION_REPORT__ -D__DEBUG_HOUSES__ -D__DEBUG_LUASCRIPTS__ -D__DEBUG_MAILBOX__ -D__DEBUG_NET__ -D__DEBUG_NET_DETAIL__ -D__DEBUG_RAID__ -D__DEBUG_SCHEDULER__ -D__DEBUG_SPAWN__ -D__SQL_QUERY_DEBUG__"]
	debugBuild=yes
)
AC_SUBST(DEBUG_FLAGS)

Lua:
OPTIONAL_FLAGS="-D__WAR_SYSTEM__"

Jak dodac ten -enable debug i gdzie?:L

Thanks za pomoc :)
 
Dodajesz parametr do configure przy kompilacji. Nie musisz dodawać do optional flags.

./configure --enable-mysql --enable-sqlite --enable-remote-control --enable-server-diag --enable-debug
 
a zna ktos juz fixa na ataki na gameport? oczywiscie znac zna wiele osob ale czy ktos sie juz ta wiedza podzielil??
 
Ja pierdole ethan weź już się nie ośmieszaj i jak masz pierdolić dalej takie głupoty to weź wyjdź co... koleś pyta o fixa ,a ty "B-net" szkoda słów po prostu .
 
ethan wszystko wie, wszystkich spinguje, jest najlepszy i nigdy nie mial dobrego otsa
 
Back
Top