• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS Bugi - Selekcja

Ethan ja mam takie odczucie, że ty dowartościowujesz się tym, że coś tam potrafisz, nie wiem rajcuje Cie takie coś? Chłopaki z Narvia nie wytrzymali trudno, Cudi coś tam ogarnia, ale np. Hexana wytrzymuje te twoje 40k pingów także tu jesteś w błędzie.
Ja tu tylko sprzątam - te duże połączenia to osoba o wiele lepsza, niż 'sieć majstry' tutaj. ; p​
 
Dokładnie straszycie ,że wyjebiecie hexane , np. Ethan kiedys pisałeś ,że bez problemu wyjebiesz ,a hexana stoi już w chuu i troche czasu i jakoś nie widze zeby ktos ja wywalil.
 
Ethan ja mam takie odczucie, że ty dowartościowujesz się tym, że coś tam potrafisz, nie wiem rajcuje Cie takie coś? Chłopaki z Narvia nie wytrzymali trudno, Cudi coś tam ogarnia, ale np. Hexana wytrzymuje te twoje 40k pingów także tu jesteś w błędzie.


Hexana, a hosteam to 2 inne sprawy :)
 
@up

Jak by był to oni bezproblemowo by nie stali no nie?:>
Tauria padała od skoku procesora, Hexana jest narażona na to samo.
Uwierz mi... Tak jak powiedział Tuchol - wyjebać to nie problem, natomiast wyjebać i po sobie posprzątać to już całkowicie inny stok narciarski. :)
 
szczerze na hexane ambere i telanie czy jak to sie zwie tez jest sposob

Są nawet 2, albo i 3 sposoby, osobiście sprawdzałem ale jest to czasochłonne i wymaga paru osób do pomocy. Nie mówię tu o żadnych atakach :)
 
ale wy tutaj pustymi sloganami rzucacie, śmiać mi się chce jak czytam te tematy "hakerów" xD
 
ale wy tutaj pustymi sloganami rzucacie, śmiać mi się chce jak czytam te tematy "hakerów" xD

masz rację, 90% z ludzi, którzy na PB piszą tego typu teksty gówno się zna, ale Bartastkd z pewnością wie dużo w temacie,a w przeszłości sporo mi pomógł
 
on także gówno się zna, gadać a robić to jest różnica a jeśli tego nie rozumiesz to zassaj cyca.
 
on także gówno się zna, gadać a robić to jest różnica a jeśli tego nie rozumiesz to zassaj cyca.


No właśnie, gadać a robić. Ja mam stabilne otsy, nie padają stoją bez laga, no a ty szefie? wypowiadasz się, a gówno wiesz. Po za tym, każdy sobie pisać może, a w rzeczywistości później płacze na forum i błaga o pomoc.

GL
 
ale wy tutaj pustymi sloganami rzucacie, śmiać mi się chce jak czytam te tematy "hakerów" xD
[video=youtube;qL4kwZkOG_I]http://www.youtube.com/watch?v=qL4kwZkOG_I[/video]
Tak jakoś mi się skojarzyło :'P
 
Po huj wy takie tematy zakładacie gdzie wiekszość to bezsensowne posty i kłótnie no-lifery pierdolone. Najlepszym wyjściem było by usunięcie Polish Boardu bo to dział który kupy i dupy sie nie trzyma, wystarczy zresztą zobaczyć po title niektórych tematów i postów debili których tutaj siedzą. A sorry już wiem, w waszym przedziale wiekowym liczy sie tylko i wyłącznie rewalizacja pomiedzy sobą.
 
Po huj wy takie tematy zakładacie gdzie wiekszość to bezsensowne posty i kłótnie no-lifery pierdolone. Najlepszym wyjściem było by usunięcie Polish Boardu bo to dział który kupy i dupy sie nie trzyma, wystarczy zresztą zobaczyć po title niektórych tematów i postów debili których tutaj siedzą. A sorry już wiem, w waszym przedziale wiekowym liczy sie tylko i wyłącznie rewalizacja pomiedzy sobą.

Lepiej niech zaraza trzyma sie na PB, bo wstyd dla polakow jak sie rozedzie po calym OTLandzie :p.
 
Ethan zgrywasz takiego cwaniaka twierdzisz ze rozjebalbys kazdy ots to dlaczego Twoje otsy nie stoja dluzej niz tydzien ? Jezeli potrafisz rozjebac inne to powinieneś też umieć zabezpieczyć swój Wiec nie pierdol tyle bo potrafisz tylko kozaka zgrywac ;]

Ten teamat jest zalozony do pomocy przy bugach tfs'a a wy tu sie przechwalacie kto co potrafi weź lepiej wyjdź z tego forum i nie wracaj ;] bo takie bajki możesz opowiadać " Swoim dzieciom o ile je kiedys bedziesz mial bo jak narazie to caly czas przy kompie siedzisz ;] "
 
Panowie, kolejne pociski i przechwalstwa będą skutkowany tym, że wypiszę bana w emacsie i wyślę przez sendmail (to jedyne sensowne wytłumaczenie słów przytoczonych przez Cuddleza). Nie wiem, ale może chcecie wszyscy wziąć tydzień wakacji ?
 
Back
Top