• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

tfs dostajemy kasę za zabicie innego gracza

menio53

New Member
Joined
Mar 6, 2009
Messages
96
Reaction score
0
function onKill(cid, target)
if isPlayer(target) == TRUE then
if getPlayerIp(cid) ~= getPlayerIp(target) then
loot = 2152
item = doPlayerAddItem(cid,loot,1)
elseif getPlayerName(cid) == getPlayerName(target) then
doPlayerAddItem(cid,loot,1)
else
doPlayerAddExperience(cid, -1000000)
doPlayerSendTextMessage(cid, MESSAGE_STATUS_CONSOLE_BLUE,"You have been punished for killing a player of the same IP.")
end
end
return TRUE
end

<event type="kill" name="FragReward" event="script" value="fragreward.lua"/>

jest to skrypt z ots 8.5 chciałbym to przerobi na 8.54 dokładnie
0.3.6pl1 (Crying Damson)
chodzi mi oto żeby po zabiciu gracza otrzymali np 1k a jeżeli zabijemy się gracza z tym samym ip stracili np -1000000 exp czy wiecie jak to zrobić ?:confused:
 
A nie pomyślałeś, że ktoś może być w kafejce i mieć takie samo IP ??
 
jakbyś powiedział co nie działa łatwiej by było tym, którzynie zjana na pamięć changeloga tfsa(zwłaszcza, że większość zmian nie jest umieszczona w changelogu...)
 
po zabici gracza nie dostaje ani kasy a jak zabije się na mc to nie tracę exp i nie wiem dla czemu tak się dzieje skrypt działała mi na 8.5 ale nie działa na 8.54 już i nie wiem o co chodzi może nie powinna być w creaturescripts tylko w movements ?
 
po zabici gracza nie dostaje ani kasy a jak zabije się na mc to nie tracę exp i nie wiem dla czemu tak się dzieje skrypt działała mi na 8.5 ale nie działa na 8.54 już i nie wiem o co chodzi może nie powinna być w creaturescripts tylko w movements ?


zarejestrowales eventa w login.lua ?
 
hasa mi to już dzięki za pomoc właśnie tak musiałem go dodać jeszcze do login.lua myślałem że zrobiłem to na początku ;)
 
Back
Top