• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS - który najlepszy?

whiteblXK

Active Member
Joined
Apr 20, 2011
Messages
315
Solutions
9
Reaction score
32
Location
Poland
Witam, mam pytanie odnośnie TFS, który z wersji tfs najbardziej nadaja się do przerabiania pod ots Dragon Ball? Chodzi mi aby miał jak najmniej błędów.
 
Albo weź 0.3.7, będziesz miał większe możliwości (mounty, system rynku).
 
0.3.6pl1 albo 0.3.6 r 3884 (8.60), zależy co chcesz robić, tak w ogóle, to musze powiedzieć, że jak coś chcesz zdziałać, to działaj od 0 i skończ na górze.

Pozdr. Unix
 
0.37 to jaki protokół, co masz na myśli pisząc skoncz na górze
 
Rev 3884 + OTClient da w tym wypadku spore możliwości przy niewielkim nakładzie pracy.

Pozdrawiam,
SkyTech
 
Ale żeby był czysty, tzn. bez żadnych przeróbek mapy itp, i tak all usune i od 0 bede robił.
 
Wykup premium na otlandzie i pobierz rev 3884, albo próbuj z 0.3.6pl1, ja radzę poszukać coś na otsoft (tibia tv) do kompilacji, kiedyś coś było.
 
Tak jak napisali wyżej żeby ściągnąć rev 3884 potrzebujesz donatora na otlandzie
 
Ale żeby był czysty, tzn. bez żadnych przeróbek mapy itp, i tak all usune i od 0 bede robił.

Przy TFSie świeżym z premium boarda nie ma nigdy żadnych skryptów czy mapy (jakieś do testów podstawowe są). Więc spokojnie, nie przejmuj się. :D Będziesz mógł pracować sobie od zera...

W sumie jedyne co się liczy dla ciebie to dobre, bez błędne source. Zależy też pod jaki protokół ci się marzy ots. Polecam tfs pod najnowszą tibię ponieważ podobno Talaturen testuje je na swoim otsie zanim je doda na otlanda (tak mi odpisał kiedyś). A skoro ty chcesz i tak bez mapy i skryptów to będzie to dobra opcja. Wersja Talaturena to jest chyba ta 0.2 w Private Subversion prawda?
 
dzięki za pomoc, pobiore najnowszego z premium boarda, temat do zamknięcia
 
0UHRPJQ.jpg
 
żadnego donatora na otlandzie nie potrzebuje żeby miec ten fajans 3884
rozejrzyj sie po google
i Talaturen stary łobuz nie zarobi xD
 
żadnego donatora na otlandzie nie potrzebuje żeby miec ten fajans 3884
rozejrzyj sie po google
i Talaturen stary łobuz nie zarobi xD

Takich łbów jak ty powinni od razu banować.


@topic najnowszy rev.
 
Back
Top