• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS nie mozna sie zalogowac na otsa !

Maly Wizak

New Member
Joined
Oct 5, 2008
Messages
33
Reaction score
0
Przy logowaniu wyskakuje taki błąd "mysql_store_result(): SELECT `id`, `password`, `type`, `premdays`, `lastday`, `key`, `warnings` FROM accounts WHERE id = 999999: MYSQL ERROR:
mysql_real_query(): BEGIN: MYSQL ERROR: Lost connection to MySQL server during query
" . Nikt nie może się zalogować, gdy jest ten błąd .

Restartuje server i po kilku minutach wyskakuje ten sam błąd. Zrobilem reset 'players' i 'accounts' i to nic nie dało .

Proszę o szybkąd odp.
 
Serwer traci połączenie. Grzebałeś w source, w config.lua (głębiej)?
 
Własnie nic nie grzebałem .. OTS z tym silnikiem stał mi ponad miesiąc, potem zrobilem nową wersję i po tygodniu takie cos zaczelo wyskakiwać, a w source/config itp. nic nie robilem .
 
Własnie nic nie grzebałem .. OTS z tym silnikiem stał mi ponad miesiąc, potem zrobilem nową wersję i po tygodniu takie cos zaczelo wyskakiwać, a w source/config itp. nic nie robilem .
nową wersje czego?
 
Servera w sensie po prostu reset charow i nowa edycja np. bylo v1 potem v2 i teraz zmienilem na v3 i dupa, taki blad wyskakuje ; x
 
Zarchiwizuj sobie aktualną bazę danych do pliku i ją usuń. Później stwórz ją od nowa z przykładowego pliku schemas/mysql.sql
 
to kara boska, za resety!
e6b1d37a-3679-4797-94a3-d30f5df7de38.jpg
 
ty, przejkrzyj, bo ten błąd wynika z tego, że coś próbuje sprawdzić resulty storowe (wiem, pierdolę głupotę), dla ID 9999999 w tabeli accounts
zobacz, co może próbować to sprawdzić
 
Przeinstalowalem wszystko na nowo .. No i teraz wszystko działa bez problemowo ; )

Prosze o zamknięcie tematu .
 
Back
Top