• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS vs OTServ

Kacyk

New Member
Joined
Mar 17, 2010
Messages
265
Reaction score
0
Location
Poland
Siema, jak sądzicie, który silnik jest stabilniejszy oraz posiada mniej ewentualnych błędów oraz opcji i funkcji. Chodzi mi o silniki pod najnowszego klienta 9.10.
[9.10] TFS v0.2.11pl2 vs [9.10] OTServ 0.6.3
 
0.2 to projekt praktycznie nie rozwijany. Ma stare formuły spells level*2 i mlev*3 i wiele zmian w c++ trzeba żeby zaczął normalnie funkcjonować.
Bierz otserva albo tfs 0.4
 
No tak ale wez pod uwage ze obecnie tfs0.4 ma platny dostep :/ so zstaje otserv lub ktos kto da za freeko tfs z donatorow.
 
0.2 to projekt praktycznie nie rozwijany. Ma stare formuły spells level*2 i mlev*3 i wiele zmian w c++ trzeba żeby zaczął normalnie funkcjonować.
Bierz otserva albo tfs 0.4

?????????????????????????????????????????????????????????????/////////////////////////////////////////////////////////////////////////// wat
 
0.2 spokojnie wystarcza do emulacji cipbii co w 99.9% przypadków wystarcza
ten 0.1% za to to ambitne projekty których twórcy sobie sami poradzą z dodaniem brakujących rzeczy
wnioski?:D
 
OTServ ma dłuższy staż, bo ta wersja silników OpenTibia wspiera nawet te najstarsze protokoły klienta - nie wiem jak obecnie jest z nowymi silnikami, ale wydaje mi się że dystrybucja TFS wygrywa jeśli chodzi o najnowszą Tibię - do tego jest strasznie funkcjonalna i łatwo ją ulepszać.​
 
Google nie boli ;f
Prawie każde forum o tibi udostępnia płatne wersje za free. Niestety.

A pozniej jest hackneli mi otsa. Nie wiadomo czy sobie jakies kodu nie zapodali wystarczy glupie rm -rf * wyslanie daty itp. To nie taki trudny kod do napisania zeby kici go gdzies nie udostapnil...
 
A pozniej jest hackneli mi otsa. Nie wiadomo czy sobie jakies kodu nie zapodali wystarczy glupie rm -rf * wyslanie daty itp. To nie taki trudny kod do napisania zeby kici go gdzies nie udostapnil...

albo backdoor :D
 
Back
Top