• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[TFS]Wypychanie z pewnych miejsc (Help)

Mcree

REAL TIBIA MAP PROVIDER
Joined
Apr 21, 2008
Messages
242
Reaction score
12
Location
Brooklyn
Witam czy może wiecie co można zrobić żeby nie można było wypychać z pewnych miejsc 2 gracza ?


nie chodzi mi że całkiem nie można go ruszać tylko w pewnym miejscu (da się to zrobić w rme ? albo jakiś skrypt) ?






Za pomoc REP++
 
no tak chojrak ale jak go zrobie to jak ktoś będzie wchodził będzie pisało You have xxx items
 
Bedzie pisalo tylko jesli na tej kratce jest PZ i tylko jesli przed ryjem ma depot, w innym przpadku nei napisze, przeciez te kratki sa np. na anni i sa legit ;d.
 
chojrak nie śmiga jest no-pvp tool bo tak ma byći nadal się da wypychać/wpychać ;/
 
wiem po prostu robie trainy w ktorych jest non-pvp tool (rosnie mana i mozna bic) i chce żeby gracz nie mogl wypchac 2 gracza z trainow :(
 
Zrób coś takiego:
asf.png

Cały serwer będzie mógł wtedy stackować przy jednym trainerze, byle by tylko miał 5kk hp i leczył się za 100% ;d
 
Zrób coś takiego:
asf.png

Cały serwer będzie mógł wtedy stackować przy jednym trainerze, byle by tylko miał 5kk hp i leczył się za 100% ;d

Samobójstwo.

@down

Nie zrozumiałeś, wyobraź sobie, że np. 300 graczy będzie stało na 8 kratkach i spamowało czarami...
 
ale na non-pvp zone rośnie mana i można walić czary up twój pomysł jest dobry ale nie da się zrobić że wypchać się nie da ?
 
ale na non-pvp zone rośnie mana i można walić czary up twój pomysł jest dobry ale nie da się zrobić że wypchać się nie da ?

Po prostu postaw te jebana kratke, jezu.
 
Postawiłem tą kratkę CZERWONĄ ALE NADAL MOŻNA PRZESUWAĆ !!!!!!!! już to pisałem nie działa to :(
 
Postawiłem tą kratkę CZERWONĄ ALE NADAL MOŻNA PRZESUWAĆ !!!!!!!! już to pisałem nie działa to :(

Zobacz czy ma atrybut w items.xml


Rozwaliłeś mnie tym, sam kiedyś wbiłeś na mój ots wołając graczy by stanęli na jednej kratce i trzymali hota z czarem aby zrobić crasha. :)

>Kiedyś
>implying it still works.
 
a od czego jest funkcja onPush(cid, target) ? Piszesz skrypt, i dajesz return false, żeby nie cofnęło playera.


a co do itemka, wygląda teraz tak?
<item fromid="11059" toid="11060" name="glowing switch">
<attribute key="walkStack" value="0" />
</item>
 
Last edited:
Back
Top