• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TFS034pl2 <- Która kolumna w bazie players odpowiada za white skulla.

EmmaA

JigglyPuff
Joined
Aug 11, 2008
Messages
462
Reaction score
0
Location
Kraków, Poland
Cześć,
Chcę napisać urozmaicenie do mojego acc makera, że w whoisonline, będzie się pokazywać kto ma red skulla or white skulla.
Otóż, kolumna redskull oznacza to w players, że ma redskulla, ale nie mogę znajść, nic, co by odpowiadało za white skulla .. ? xD
Która to kolumna w players (bo to raczej players)?:p
I na jakiej zasadzie ta kolumna działa? bo RedSkull, to jak jest 1, to jest red a jak jest 0, to go nie ma:p

Będzie bardzo wdzięczny! Pozdro.
M.
 
Nie odpowiada żadna o ile mi wiadomo, jest to rzecz która zbyt często się zmienia aby wykonywać zapytanie.
 
Ta informacja siedzi tymczasowo w silniku, nie ma potrzeby zapisywać jej w bazie danych bo po wylogowaniu/kicku i tak skull znika.
Musiał byś pisać dodatkową funkcję do silnika, która zapisuje czy gracz ma skulla (i usuwa informacje gdy gracz się wyloguje/straci)
 
no ok, ale jak nie miałem żadnego fraga, to mi się w redskulltime pokazało 0, jednak jak już nabiłem jednego fraga, to mi się tam liczby pokazały 101200 itd itd xD Ja to potrzebuję tylko do skryptu ;P
Że jak jest 0 to nie ma white, jak jest więcej niż zero to jest white a jak jest w redskull 1, to jest redskull i tamtego już nie czyta ;P

Dobra, skminiłem.
POzdro;cP
 
To pokazuje czas ile zostało do stracenia tego fraga, wiec to ci nie przetrzyma czy ma White Skull, ale jak pokazuje ze ktoś ma RS możesz zrobić bajer kiedy znika ;)
 
No właśnie ;)
To ma działać tak, że jak nie ma white skulla, to ze strony znika biała czacha, a jak będzie to jest, i tak samo z redskullem ;D
 
Dane o white skullu nie sa zapisywane w bazie danych, jak juz Xadrian napisal wczesniej, albo zmiany w silniku albo chuj wie co.
 
to ja moze was oswiece co tak na prawde kolega pragnie to tylko taka probka Mirrodin.net - Who is online? jesli kolega na bije fraga jednego i tam dostanie w redskulltime jakis tam czas to sie pojawi na stroanie bila czacha a jesli juz tam koleszka nabije tyle fragow ze bedzie mial w grze red skula to na stronie sie zamieni na redskull mam nadzieje ze moje slowa wyjasnienia i pokazany link gdzie takie sie cos znajduje pomorze w pomoc koledze
 
Back
Top