• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[TFS1.2] Gesior AAC 2012 problem z rejestracją.

ROKI721

Well-Known Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
179
Solutions
5
Reaction score
61
Location
Poland
Panowie, mam pewien problem. Korzystam od dłuższego czasu, ale z tym problemem nie spotkałem się jeszcze.
Problem polega na tym, że chociaż ma skonfigurowany config.lua oraz config.php oraz całą podstawkę (apache/mysql).
Nie mogę utworzyć nowego konta korzystając z AAC makera od Gęsiora.
Gdy tworzę nowe konto o nazwie "NAZWA", pokazuje się komunikat o zarejestrowanym końcie, natomiast w bazie cisza, nic nowego nie dochodzi.
Zalogować się mogę, na konto które robiłem w bazie ręcznie. Więc nie ma tutaj na pewno problemu bezpośrednio z mysql.
Zmiana z Gesiora na Znote uchyla ten problem, lecz chcę zostać przy naszym rodaku gęsiorze z wielu powodów.
Gęsior AAC jest pobrany z repozytorium gęsiora na githubie pod wersję 1.2. Zmiana, na starszą wersję gęsiora nie prowadza do wyjaśnienia nic nowego.
Parę screenów na uzmysłowienie sobie o co tak na prawdę chodzi.
 

Attachments

Co za ironia, chciałem zamknąć temat w listopadzie zeszłego roku i 0 odzewu ze strony supportu.
Co prawda mam wrażenie, że jeśli napisałbym kilka zbyt pięknych słów za pewne dostałbym bloka za te słowa, ale zamknąć temat to bardzo trudna decyzja.
 
Back
Top