• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[TFS_0.2]jak wyłączyć optimize database ?

DeGhost

blue-php.com
Joined
Apr 21, 2008
Messages
42
Reaction score
0
Location
Poland
tak jak w temacie ... jest mi to potrzebne, gdyż ostatnim czasem ta funkcja kasuje mi duże części bazy ;/ np. items'y z eq lub vip-liste

@edit:
nie będę spamował tak jak to niektórzy lubią robić ...
więc ... skoro TFS_0.2 niema tej funkcji to wie ktoś co zrobić gdy wyskakują błędy typu error ... optimize ... delete ... trudno mi teraz powiedzieć jak on wygląda, gdyż wyskakuje on tylko w tedy gdy zrobię reboot'a i do tego nie zawsze ;/
przykład błędu(TAK DLA KAŻDEGO KTO SIĘ LOGUJE ...):
delete from playerd 'depotitems'
 
Last edited:
@up
backstreet boys to geje*, ty sie od nich nie roznisz

@topic
Nie wydaje mi sie, ze optymizacja bazy moze kasowac wpisy. Ale jezeli tak jest, to wylaczyc to mozna tylko zmieniajac czynnosci, ktore serwer wykonuje przy wlaczaniu, w zrodlach oczywiscie.

*w jego nicku ofc, nie zebym mial cos do nich, ale ich nie slucham
 
Noż ja pierdole! 3/4 posty a kurwa zero odpowiedzi.

config.lua:
Code:
optimizeDatabaseAtStartup = "yes"

Ofc. na no.
 
cały czas nabijasz posty obelgami na innych na podwórku byś tak powiedział dostał byś jedną łatę od kogoś i by się zrobiło pokorne ciele... Jebac cwaniaczków z internetu.
 
ty brzydki elfie, pierdolnij sie w leb nie graj kozaka tylko odpowiadaj, MURZYN
 
Nie ma to jak dobry kabaret + odświeżenie tematu, takie jaja to chyba tylko na polskim subforum! ^^
 
Back
Top