• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

The revolution datapack [idea]

Napewno nikt Ci nie udostepni czystej i nie zbugowanej daty... A jak dasz do downloadu tylko bedziesz wspomagal trolli, ktorzy jesli nie beda mieli jakiegos skryptu to zobacza ze tu jest udsotepniony to od razu download i juz maja na swoim orshu i tyle.
Ludzie co zrobili juz duzo na swoje otsy, napewno sie tym nie beda dzielic. Np. ja, nie mam wszystkiego, ale mam juz wszystkie addony jak na rl, razem z outfitami, achievementami itd. mam prawie wszystkie questy, wszystkie tibia talesy itp. cala mape z 8.60 + dorobilem eventy z clienta 8.70 (np. betwiched~~ oczywiscie nie mam tych nowych grafik kotla itp. ale poprostu dalem stare, moze nie wyglada to jakos super hiper, ale wystarczajaco...
I myslisz ze komukolwiek bym cos dal za free zeby jakis dzieciak znowu postawil orsha na hajs i jeszcze podpisywal sie pod moimi skryptami, jako ze to "przepisalismy w 80% silnik i skrypty, takze nowe eventy"
pfff
Sam nic nie zdzialam, ale wole starannie dobrac ludzi do mojego projektu takich jak donaj, niz publikowac to gdzies.



Sprzedawac tez nie mam zamiaru, bo sie to nie oplaca, pokazal mi to przyklad Invoba, ktoremu sprzedalem niektore skrypty (kumpel co z nim robilem ots'y potrzebowal oplacic dedyka, wiec zdecydowalismy, by sprzedac troche, ale w wersji krotkiej, a nie rpg full), ale pokazalo to jak taki typek, za 50 zl zrobi ots'a (orsha), ktory przyciagnie po 800 graczy, oczywiscie doda te gengie, pyre itp. zeby tylko wiecej wycisnac kasy, a quest logi i rozne duperelki zachowa, by wmawiac innym, ze to niby nadal rpg...
 
Kozi, przecież sam Ci nie dawno tą datę dawałem... Czemu nie chcesz mu jej dać (o ile o tej samej mowa)?

A co do tematu, to moim zdaniem bezsensowny pomysł.
 
Jak jest tam coś ciekawego to podeślijcie mi też.

A tak wgl to wy już chyba nie macie co robić bo takie tematy zakładacie.

Ja jebe
Dowiedzenia
 
Ja mam inna juz ulepszone, wiec nie mam zamiaru wysylac. A pozatym nie chce juz by byla stara data do publikacji, chociaz pewnie ktos im udostepnij
 
Kilka pomysłów na dobry serwer, który przyciągnie osoby nie związane z gildiami!(cash)
  • Napisać dobre systemy questowe - długie i ciekawe z ogromną ilością bajerów takie jak chociażby zwykły param - CONST_ME. Ludzie to lubią, sam się przekonałem.
  • Odpowiedni balans.
  • Co 3 dni odbywał się duży update w którym gracze otrzymywaliby nowe tereny(tj. mapa) + ciekawe questy jak wspomniałem w punkcie 1.
  • Ulepszamy war system dodając jakieś ciekawe lokacje typu 'miejsce do bicia'(góry, pustynie etc.) + NPC, którzy sprzedawaliby potiony i runy.
    Baa! Niektórzy mogą posunąć się jeszcze dalej dodając NPC z "getTargetList", mogą oni zadawać niewielkie obrażenia osobom będącym na stacku!

Dobra, koniec pomysłów... Trochę się rozbrykałem, bo na ogól cały czas robię mapy, skrypty, design do swoich, ale rzeczywiście owe rzeczy są jak lep na muchy*


muchy* - tutaj gracze bez gildii, osoby kupujące punkty.
 
Back
Top