• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

TheForgottenServer 0.3.4pl2 Zawiesza Sie

l0lz

New Member
Joined
Apr 8, 2009
Messages
43
Reaction score
0
Witam Wszystkich !
Mam taki problem moze wy mi pomozecie mianowicie chodzi o to ze tak , mam silnik TheForgottenServer crying damson 0.3.4pl2 na dedyku dedyk jest z kimsufi Q-1T 4x 2.40+ GHz , 4 GB RAM, 100 mbit/s Windows 2003 (dlatego na windowsie poniewaz o linuxie nie mam zielonego pojecia) i mam tam real mapke postawiona i co jakies 6-7h nikt nie moze sie wbic na OTS'a ani strona nie dziala wogole , silnik tak jakby sie zawiesza ale pisze na dole status Online silnika.wylaczyc poprzez shutdown tez nie moge musze wejsc w menadzer urzadzen i zakoncyc proces po tym odpalam silnik i strona rusza wszystko ladnie pieknie , wiecie moze czym to jest spowodowane , bo przez to sa cofki , gra sobie tam 50 osob ale postawilem go dla zabawy. Mam ten sam silnik na mapie Evo i dziala bez problemow i drugiego dedyka tez mam z kimsufi... Prosze bardzo o pomoc bo juz niemam sily. Juz wszystkiego probowalem i niemam pojecia , a pozatym jak tak sie dzieje i chce wejsc na strone wyskakuje Fatal Error Cos Tam 60 sec... , ale to chodzi o to ze w ciagu 60 sec sie nie polaczyl ze strona to wyskakuje to.Myslalem juz ze moze to wina silnika no ale mimo to jak normalnie wylacze silnik to strona dziala bez zastrzezen wiec mi sie wydaje ze wina Dedyka ....
Prosze bardzo o pomoc z gory bardzo wszystkim dziekuje
 
Last edited:
Nie Wiem Gdzie Jest Problem Ale Kurwa Do Cholery Przestań Pisać Takich Jebanych Wielbłądów Bo Coś Mnie Strzela Jak To Trzeba Czytać.

Naucz sie pisać normalnie... Może ktoś pomoże.

Mi sie nie wydaje, ze to wina dedyka. Patrzyleś na obciazenie CPU w takiej chiwli? Na zuzycie RAM?
 
nikt nie moze sie wbic na OTS'a Ani Strona Nie Dziala Wogole , Silnik Tak Jakby Sie Zawiesza Ale Pisze Na Dole Status Online Silnika.Wylaczyc Poprzez Shutdown Tez nie moge musze Wejsc W Menadzer urzadzen I Zakoncyc Proces Po Tym Odpalam Silnik I Strona Rusza Wszystko Ladnie Pieknie

też tak miałem przed chwila lol

tyle ze to już było 40 h + uptime ;)

Mam Ten Sam Silnik Na Mapie Evo I Dziala Bez Problemow

na rl mapie masz większe obciążenie ziom ^^
 
Last edited:
Nie Wiem Gdzie Jest Problem Ale Kurwa Do Cholery Przestań Pisać Takich Jebanych Wielbłądów Bo Coś Mnie Strzela Jak To Trzeba Czytać.

Naucz sie pisać normalnie... Może ktoś pomoże.

Mi sie nie wydaje, ze to wina dedyka. Patrzyleś na obciazenie CPU w takiej chiwli? Na zuzycie RAM?


mysle ze ram chyba nie i procesor tez nie jest obciazony nizej masz screena z menadzera urzadzen
 

Attachments

To jest screen w momencie tej zawiechy?
 
Jak się nie ma pojęcia o Windowsie, to jak można mieć o Linuxie!? :blink:
 
Jak się nie ma pojęcia o Windowsie, to jak można mieć o Linuxie!? :blink:
zeby postawic ots na debainie ;)

przegladajac forum znalazlem taki temat
http://otland.net/f28/server-windows-2003-a-29950/

prosze zobaczyc na wypowiedz LooSik
true, patrz eloth.

jeden minus, czasem jak explorer lubi sie podwiesic, jednoczesnie podwiesza servery... no chyba ze je sie odpali w trybie uslugi, moglo by podzialac :<

Czy to tez moze byc od tego ? ze explorer sie wiesza... bo ja mialem kiedys tez ots na wlasnym kompie , i mialem neo 6 mega jak gralo powyzej iles tam osob to tak samo sie robilo pisalem wtedy z dobrym chlopakiem Gesiorem zawsze sluzy pomoca i mowil mi ze jezeli jest chocby chwilowe rozlaczenie internetu to serv tez rozlacza.. Jesli to jest od tego mozna jakos temu zaradzic ?

Refresh , Bardzo Prosze O Pomoc...
 
Last edited by a moderator:
Back
Top Bottom