• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

theforgottenserver WWW control

A gdzie log z php?

Co do panelu elfa to śmiecham z shall_exec, jedyne słuszne bezpieczne zarządzanie shellem webowo jest tylko poprzez ssh2, diluj z tym.

Btw. jak zamierzasz korzystać z elfowego, to błagam podaj adres twojego otsiaka :)
 
Last edited by a moderator:
A gdzie log z php?

Co do panelu elfa to śmiecham z shall_exec, jedyne słuszne bezpieczne zarządzanie shellem webowo jest tylko poprzez ssh2, diluj z tym.

Btw. jak zamierzasz korzystać z elfowego, to błagam podaj adres twojego otsiaka :)

naprawdę jara cie szkodzenie nie doświadczonym kidsom, którzy odpalają gotowce i wklejają gotowce nie wiedząc o co chodzi?xd
 
Jensej kid i nie doświadczony? xD
Myślę semi że na pewno jest starszy od Ciebie i bogatszy w doświadczenie :< "śmiem twierdzić".
 
Jensej kid i nie doświadczony? xD
Myślę semi że na pewno jest starszy od Ciebie i bogatszy w doświadczenie :< "śmiem twierdzić".

prawdopodobnie jest on w moim wieku lub rok starszy z uwagi na ten thread
http://otland.net/f28/studia-informatyczne-opinie-184940/

a moich wypowiedzi nie zawsze należy rozumieć wprost, mi chodziło o to, że lanceq lubi być kutasem i odpierdalać różne rzeczy ludziom, którzy nawet jeśli coś wiedzą to czasem coś przeoczą i pojawia się lancuś z adsensowa
 
Back
Top