• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia 3D - Widział to ktoś ?

Szczerze nie widziałem ale co za sens marnować czas na robienie wersji 3d? :D
 
To są wyłącznie fan arty robione w programie do grafiki 3D, nic z tego nie wyjdzie =).​
 
Bardzo fajne ,ale ten wątek " Tibia 3D " był często poruszany , nie będzie Tibi 3D , najpierw trzeba ogarnąć zwykłą Tibie 2D : >
 
Ten chłopak to grafik 3D, na 90% to tylko fan arty. Ale widać że ma talent, najbardziej mi się dwarvtenka podoba ;d


@down
Dominik gangster :d
 
Last edited:
Aby tworzyć grafikę potrzeba czegoś więcej niż tylko ćwiczeń, trzeba specyficznie postrzegać to co się robi, możesz nauczyć się zaawansowanych technik jednak nikt Ci nie da pomysłu na pracę oraz wyobrażenia o tym jak ma wyglądać efekt końcowy. Mając doświadczenie można robić dobre prace mając talent można robić niesamowite.
 
Autodesk Maya czy inne i jedziesz, masz tak tam dużo opcji, że spokojnie wszystko zrobisz... Taki hełm załóżmy; robisz kulkę, następnie dziurę, potem jakby "doklejasz" boki hełmu,ustawiasz sobie szerokość itd. ite sre... Trochę to trwa ale all możesz zrobić, a cienie to nadaje Ci sam program więc sry, ale większy podziw mam na plixelartów w paincie, ale żebym nie był zły gargamel to 10/10
 
Back
Top