• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia 7.4 Windows 7 - FPS

Creesh

New Member
Joined
Jul 11, 2009
Messages
97
Reaction score
0
Location
Poland
Mam bardzo mało fps 10-20 fps podejrzewam że to przez windows 7 wie ktoś jak to naprawić?Dodam że na 9.10 mam 80-100 fps...

Klient 7.4
 
Ale głupotę mu powiedziałeś - daj uprawienia administratora aplikacji i ustaw zgodność na Windows XP lub ewentualnie Windows Vista (service pack raczej nie robią różnicy).

Powinno zadział bez problemów - taki sam temat bodajże był na torgu, parę miesięcy temu i koledze pomogło.​
 
Tibię 7.4 obsługuje direct3 dlatego masz tak malo fpsow. Reszta zależy juz od sily komputera.
 
A to tak kiedys po prostu nie wygladalo? Ja mam wrazenie, ze niektorym po prostu za pelno w dupie sie zrobilo
 
mąkę?
ale serio na win 3.2x lepiej tibia dx3 chodziła(podobna ilość fpsów na kilkakrotnie słabszym sprzęcie)
 
mąkę?
ale serio na win 3.2x lepiej tibia dx3 chodziła(podobna ilość fpsów na kilkakrotnie słabszym sprzęcie)
dokladnie pamietam jak na win98 mialem kolo 100-150 na athlon 1.8 ghz karta graficzna nie pamietam jaka ale jakis shit :p
 
no, ostatnio jak chciałem 98 odpalić na swoim kompie to marudził, że za mało ramu mam
ale dos lubi mylić gb z mb i to pewnie to ;d
 
no, ostatnio jak chciałem 98 odpalić na swoim kompie to marudził, że za mało ramu mam
ale dos lubi mylić gb z mb i to pewnie to ;d

dos nie czyta tak pamięci, np. przy 3 gb masz 3072 mb. itd, więc to nie to ;].
 
no nie wiem, pamiętam jak kiedyś chciałem jakąś grę dosową zainstalować i też miałem jakieś 2gb miejsca i wyświetlało 2mb i marudziło, że brak miejsca,
nie ważne, wiem że nie działa ;d
 
Back
Top