• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia 8.5 (C++) 2 Teamy

amxxmaster

New Member
Joined
Sep 27, 2011
Messages
13
Reaction score
0
Szukam jakiegos skryptu c++ ktory pozwoli mi zrobic 2 druzyny (nie mozna atakowac swojej druzyny) (Tibia 8.5) ma ktos taki skrypt?

W tibi 7.6 polegalo to chyba na odpowiednim kolorze druzyny, chcialem dodac ze najlepiej gdy osoba jest juz w danej druzynie nie moze zmienic outfitu lub poprostu szukam jakiegos dodatkowego skryptu ktory uniemozliwi zmiane outfitu lub szukam jakiegos skryptu ktory poprostu uniemozliwi atakowanie swojej gildi ?:D nie wiem jak to jest na 8.5, dopiero zaczynam i chce zrobic w miare fajny serwer :D
 
Jeśli chciał byś aby teamy tworzyły się dopiero po przypisaniu storage i wyróżniały się stałymi kolorami butów to możesz zobaczyć na mój stary temat w których chłopaki ładnie odpowiedzieli jak można osiągnąć taki efekt.
Potem ustawiasz w configu aby gracze o takich samych barwach nie mogli się atakować.

Pozdrawiam

Link
 
Back
Top