• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia 8.6 pakowanie spr i dat

Creater

From 0 to Hero :>
Joined
Oct 15, 2018
Messages
107
Reaction score
7
Location
Poland
Cześć wszystkim!

Poszukuje jakiegos programu, dzieki ktoremu bylbym w stanie spakowac sprite jako spr i dat. Chodzi mi o to, ze mam okolo 30k+ spritow podstawowych z tibi oraz dodatkowe 50k+ ktore chcialbym polaczyc w jedno. Aktualnie mam upoorzadkowane wszystko w kolejnosci 2-90k natomiast nie wiem jak mogę to spakować w plik spr, a następnie dat. Dodawanie z drugiej daty około 10k+ obiektów może być uciążliwe więc chciałbym zapytać czy znacie jakiś odpowiedni program którym mógłbym zrobić to za jednym razem?
 
Nie ma jako takiego szyfrowania spr i dat udostepnionego. Jakis brazol ma na pewno szyfrowanie jak np na dbko. Nie wazne jak zabezpieczysz i tak ktos rozpakuje to.
 
Jest to mozliwe. W tibijskim cliencie spr i dat jest ladowane do pamieci przy starcie. Musisz znaleźć miejsca gdzie laduja sie spr(miejsce gdzie koncza sie ladowac wskazniki na sprity, a potem miejsce gdzie koncza sie ladowac sprity) i dat(wiecej rzeczy...) i napisal różne funkcje, która kolejne spr i dat ładuje, alokuje pamiec, zwieksza ilosc sprow itd...
 
Back
Top