• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia Cast a ots

Status
Not open for further replies.

sweeti

New Member
Joined
Nov 2, 2012
Messages
260
Reaction score
0
Da się nagrywać Tibia Cast na ots? bo wszystko uruchamiam i jak się loguje to wyskakuje okienko welcome to tibia cast a potem pisze że błędne pasy..

Lub może istnieje jakieś inne gówno do nagrywania żebym mógł w spokoju trakować mapę? 9.81

Dobra moje pytanie brzmi czy jest wgl coś do 9.81?
 
Last edited:
zamiast kraść talaturenowi to kradnij cipsoftowi, i jest sharpmaptracker w dziale tools -.-
 
Sweeti jak sie dowiem ze ukradles to twoj ots dlugo nie postoi..
 
Nic nikomu nie chce kraść co mam mu ukraść venore nowe? ^^ Nie jestem taki jak monte (reptera) że opierdalam każdemu serwerowi mapę (własną) a potem piszę że sam to zrobiłem.
Spokojnie już z rl ciachłem.

A z tym że ktoś by mi wypierdolił serwer to bym się kłócił ale dobra.

I wgl mózgi skąd wam przyszło że chce z shadow? :D Ładnie to sobie wszystko dopisywać?
 
Nic nikomu nie chce kraść co mam mu ukraść venore nowe? ^^ Nie jestem taki jak monte (reptera) że opierdalam każdemu serwerowi mapę (własną) a potem piszę że sam to zrobiłem.
Spokojnie już z rl ciachłem.

A z tym że ktoś by mi wypierdolił serwer to bym się kłócił ale dobra.

I wgl mózgi skąd wam przyszło że chce z shadow? :D Ładnie to sobie wszystko dopisywać?

akurat ja z gitu cropwelem robiliśmy SAMI mapę nowego venore, dwarfów nowych itp. on updatnął map tracker pod tibiacasty, a ja updatowałem ot item editor i sobie, a potem na moim caście gitu zapierdalał swoim palkiem po mapie, a następnie plik rekordingu sobie do map trackera ziu i mieliśmy mapę, od cała tajemnica.

więc nie rozumiem twoich zarzutów w jego kierunku
 
No dobra wszystko fajnie ale czy ja kogoś oskrażyłem? ^^ Powiedziałem po prostu że większośc polaczków ma za duże wyobrażenia bo nigdzie nie napisałem że będę kopiował od shadow.
I tak jak to powiedziałem już to zrobiłem i nie spinaj się tak.
 
No dobra wszystko fajnie ale czy ja kogoś oskrażyłem? ^^

Nie jestem taki jak monte (reptera) że opierdalam każdemu serwerowi mapę (własną) a potem piszę że sam to zrobiłem.
[/B]

masz rozdwojenie jaźni czy sharujesz z kimś konto? bo to drugie jest takie mało legalne, a wtedy musiałbym rzecz jasna zgłosić możliwość popełnienia przestępstwa do moderatora okręgowego pb boarda
 
Morda bo z twom wyglądem bym nie kozaczył.
 
Możecie dokończyć wasze pod-rozmowy na PW.
Temat zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top