• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tibia.spr Editor

Merol

New Member
Joined
Apr 25, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Witam. Mój problem jest następujący. Używam reebow sprite editora 1.1 i gdy wypakowuje tibia.spr z klienta 8.4 to grafik jest około 30000. Wiadomo, żeby podmienić jakąś grafikę na tą swoją trzeba najpierw ją znaleźć... Ma ktoś jakiś program, który pomoże w podmianie grafik? Bo szukanie w folderze z 30000 grafik mając tylko 2MB pamięci to tragedia ;/ ...
 
Demon Dat Editor 4.0 poszukaj na otfans*net. Podmienisz nim grafiki albo dodasz swoje własne ;).

Mam ;), ale gdy otwieram nim .spr i .dat z 8.4 to znalazłem tylko opcję Import Sprites, a w ten sposób mój tibia.spr robi się z 23MB do 40MB ;p. Nie wiem jak mam podmieniać :p. Jak możesz to wytłumacz mi jak podmienić sprity, a nie dodać nowe ;P. Jest tam zakładka "libary" i tam są sprity, które demon dodał od siebie jak Black Dragon, ale mają format "IDC" - taki jakim importuje się itemki w tym programie, ja niestety mam zapisane wszystko w .bmp ;).
 
Back
Top