• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tnet noobs 2011

Status
Not open for further replies.

Tapcioo

Faleria.eu - 2016
Joined
Jun 1, 2009
Messages
496
Reaction score
389
Location
Poland
Ja pierdole, sami zobaczcie:

35lx6p4.png


Za darmo, okej to ja chce nowe auto, wille na Hawajach i od zajebania gotówki =)
 
Takich tematów tam jest 23456456346 i każdy o tym wie, więc po co ten temat?
 
Przeciez nie za darmo :w00t: W zamian dostajesz PODZIEKOWANIE i REPUTA.
 
Ja się zastanawiam skąd oni biorą na Tnecie tych moderatorów, którym się chce dawać infrakcje za zbyt krótki post... i to bez wyjątków. Widząc taki syf to tam się można powiesić będąc w 'załodze' (buahaha). Ale jak wiadomo, ktoś to będzie trzymał do końca póki będzie dostawał kasę z reklam, a 10 letnie dziecko na moderatora też się znajdzie.

Teraz na pewno znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że tutaj też można dostać infrakcję. Prawda, ale dzięki temu to my śmiejemy się z nich a nie oni z nas :) Gdyby Samme dwa lata temu nie wysprzątał polish boardu, i to bez infrakcji (tutaj haczyk: nie było infrakcji, bo szły permbany masowo po 50) to mielibyśmy taki sam gnój. A teraz śmiejmy się z idiotów na Tnecie i cieszmy, że tutaj są mądrzejsi ludzie, bo co jak co, ale Polak Potrafi :)

@Edit:
O, ten na screenie ma 7 postów i 1 ostrzeżenie :) Można uznać go jako średniego reprezentanta tej grupy.
 
eeej przeciez my jestesmy w Polsce haloo
[video=youtube;bFWC0DonaBY]http://www.youtube.com/watch?v=bFWC0DonaBY[/video]

zwlaszcza od 2 minuty :D


Don Daniello,
tam srednia wieku uzytkownikow to jakies 11 lat (to nie zart), a "zalogi" moze z 13... W sumie kiedys pewnie beda wspominac, ze tnet to fajna stronka byla "nie to co teraz". A co do infrakcji to Ty slabeusz jestes, samme to sypie jak z rekawa w porowaniu do Ciebie. Poza tym to jestescie lenie. Jak sie tworzy czasem ciekawy offtop zamiast wydzielic kilka postow to wolicie pokasowac i porozdawac "czerwone reputy" (akurat tu glownie o Sammego chodzi)
 
Last edited:
przeciez t-net pare lat temu bylo wystawione na sprzedaz - 1 k pln na allegro
 
@up pare miechow temu poszlo za 3k Pln :)
i od tamtej pory taki spam reklam
 
To ktoś ładny interes zrobił.. chyba trochę żałuje że otfans zamknąłem :eek:
 
kurwa... a pamietam ze jak byl wystawiony za 1 k to chetnych nie bylo przez dlugi czas
 
Też się załamałem z tym tnetem ;/ miałem ofertę za 2,5k, a powiedziałem że gniazda noobów nie potrzebuje..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top