• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tomasz Adamek - Witalij Kliczko - 10 wrzesień

Status
Not open for further replies.

Aleh

Active Member
Joined
Jan 9, 2009
Messages
1,228
Reaction score
39
Location
Rzeszów
Już coraz bliżej sobotniej wojny we Wrocławiu.
Nie będę się rozpisywał bo każdy zapewne zna tych panów.

Jednym duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużym minusem jest to, że walka będzie płatna. Nie dość, że płacę abonament co miesiąc 40zł to jeszcze do tego bd musiał zakupić prawa do gali ... :/ W necie będzie tyle ludzi że ani strona się nie załaduje ;> Gala jest za free w niemieckiej stacji RTL lecz w liście programów nie mam go :/
Można jakoś inaczej oglądnąć RTLa lub walke za free?:d
 
hmm jedz tam i ogladaj na zywo tak bedzie najlepiej
 
hmm jedz tam i ogladaj na zywo tak bedzie najlepiej
Wiesz tylko szkoda że biletów nie ma już od ponad miesiąca ?! A poza tym z Rzeszowa nie będę jechał tyle.
 
na liścia są obydwoje... ; D co jak co jestem Polak i za Adamkiem ! x d
 
Dobrze ze ma VOD to sobie obejrze przed 10 wrzesnia a wy czekajcie! :D
 
moze w N tez bedzie a jak nie to trzeba bedzie internetowo ogladac
 
mam VOD na którym trzeba 40 dyszki zapłacić ;>
 
W kinach też można oglądać na żywo, ale drogie bilety.
 
Chodź ze mną do baru, napijemy się i obejrzymy walkę za friko!
 
RTL Schweiz - na tym kanale będzie walka o ile Cyfrowy Polsat nie zakoduje sygnału na czas walki. Numer programu to 248 ;>
 
RTL Schweiz - na tym kanale będzie walka o ile Cyfrowy Polsat nie zakoduje sygnału na czas walki. Numer programu to 248 ;>

Na podanej przeze mnie stronie będą Polskie komentarze, a nie Niemieckie. Co z Ciebie za patriota?
 
Wiem, że będą lecz przy moim necie 1Mb to nie pooglądam sobie zbytnio.
 
Last edited:
W necie będzie:)
Na n będzie na kanale 109 nie kodowane RTL
Mimo iż jestem Polakiem, to nie liczę na wygraną Adamka.
Liczę tylko, że Kliczko pokona go na punkty, a nie K.O.
 
Kliczko to ciezki przeciwnki wysoki, dlugie lapy + doswiadczenie robi z niego kox maszyne. Wygrana z kliczko to naprawde bylby wyczyn adamka. Nie oszukujmy sie ale raczej nie wygra chodz wiezy narodowe nakazuja mi myslec inaczej.
 
Chwila moment i walka. Trzeba się zaopatrzyć w browar i przekąski Panowie : )
 
Chwila moment i walka. Trzeba się zaopatrzyć w browar i przekąski Panowie : )

16 lechów, paluszki (2x tuba z biedronki), 2x top chips (z biedronki), jack daniels 1L + finlandia 0.7L + kiszonki ofc., mam nadzieje, że wytrwam :D
 
Spokojnie, 4 runda i Adamek K.O ;D Chociaż wierzę w niego, ale to moje zdanie...
 
Bardzo wierzę w to, że wygra Adamek, wiara jest najważniejsza.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top