• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tomasz Adamek - Witalij Kliczko - 10 wrzesień

Status
Not open for further replies.
16 lechów, paluszki (2x tuba z biedronki), 2x top chips (z biedronki), jack daniels 1L + finlandia 0.7L + kiszonki ofc., mam nadzieje, że wytrwam :D

l00l po choj zimne lechy ; d
 
lay's ostre chilli x3, 12 desperadosów + 1L bolsika z biedry już się chłodzi. Zaraz czas mykać do kumpla na VOD (multimedia), o 21 start = D
 
Mam nadzieję również , że Kliczkowie nie wykupili tej walki. Wiem, że już wariuję, ale nie mogę się doczekać :D.
 
Bez przesady Samme. Pomyśl sobie co czuje Adamek przed walką..., ja pierdole ; D.
 
Bez przesady Samme. Pomyśl sobie co czuje Adamek przed walką..., ja pierdole ; D.

A co ma czuć? Biłeś się kiedyś, więc wiesz co się czuje, głód walki ;).
 
Dużą presję, w końcu cała polska oczekuje, że Adamek wygra ;).
 
A pierdolicie :)

Obaj maja równe szanse, ale myślę że walka będzie równie nudna jak poprzednio ;(
 
A co ma czuć? Biłeś się kiedyś, więc wiesz co się czuje, głód walki ;).

Napisales to tak jakbys poza internetem mial zycie w ktorym jestes fajterem...
 
A pierdolicie :)

Obaj maja równe szanse, ale myślę że walka będzie równie nudna jak poprzednio ;(

A już raz (- poprzednio) Adamek walczył z Kliczko? Nie przypominam sobie...
 
Kurwa, na cyfrowym polsacie można za darmo ogladać ?
Jak tak, to jaki kanał ? ; d
 
z powodu, że za 3 min zaczyna się gala to napisze tylko to:
ADAMEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Napisales to tak jakbys poza internetem mial zycie w ktorym jestes fajterem...

A Ty, jakbyś nigdy w życiu się nie bił :(. A poza internetem, w życiu prywatnym stoczyłem w kurwę walk, bo tak - jestem wojownikiem, każdy prawdziwy facet nim jest - po prostu, żyjemy w kraju, gdzie trzeba walczyć o swoje, a ja nie omieszkam się poddawać jak mięczak, kiedy mi (albo mojej rodzinie) dzieje się krzywda. Wróć do tematu.


#temat.

Nie mogę się doczekać :D:D. Już otworzyłem paluszki :D.
 
Podrzućcie panowie jakiś link z jakimś streamem w necie, pls :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top