• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tomasz Adamek - Witalij Kliczko - 10 wrzesień

Status
Not open for further replies.
idź napisz skrypta który rozwali kliczka !



jego wujka google.

Adamek chciał w 11 rundzie włączyć combo ale nawet do niej nie dotarł.

Samme wujek google nie wiesz o co chodzi ? jak skasujesz tego posta napisze go znowu jak i stworze kolejne 100 kont by go znowu napisać.

Skasowałem, bo nie było komenta na temat :).

A jeśli chodzi o wujka google, to fajnie, że jest Twoim co dziennym towarzyszem, ale akurat moim być nie musi. Dziękuję za wysłane SMSy :).

#temat.

Mimo wszystko, bracia Kliczko są bardzo uprzejmi, wydają się fajnymi kolesiami, którzy osiągnęli dużo, dużo z siebie dając i tyle.
 
Chuj w to, że przegrał. Zrobił to co mógł, nie chciał być drugim tańczącym Hejkiem który tylko biegał i prokował. Potwierdził to, że nie ma i prawdopodobnie nie będzie maszyny która zniszczy vitka.
 
Chuj w to, że przegrał. Zrobił to co mógł, nie chciał być drugim tańczącym Hejkiem który tylko biegał i prokował. Potwierdził to, że nie ma i prawdopodobnie nie będzie maszyny która zniszczy vitka.

Na każdego kozaka, znajdzie się większy kozak.
 
Niestety przewaga warunków fizycznych kliczka jest nie do przeskoczenia. Ale i tak GRATULACJE dla Adamka!
 
przynajmniej Adamek pokazał coś a nie jak kiedyś Gołota, uciekał z ringu :) może kiedyś, ale to nie ten dzień. :)
 
ja nic nie wysyłałem (chodzi na komie mam tyle co cały polish board)

JA PIERDOLE i nic więcej nie trzeba dodawać.
trzeba dodać to ze od pierdolenia rodzinę powiększysz.

nie chcesz nie wierz i nie myśl ze wydałem chodzi by 1 zł na jakiekolwiek doładowanie :)

Okej, dzięki za info. Spoko wierzę, wierzę... Zawsze się jaram jak ktoś udaje bogacza. Widać, że internet całkowicie pochłoną ostatnie szare komórki.

#temat.

Ta, widać, że bracia kliczko to swoje chłopy. Duży plus za fair play : )
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top