• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Top Fraggers script to website

Ja takie coś napisalem koledze za darmo jakies 2h temu, a tobie nawet za repa nie dam, heh.
 
xdd ja tam niczego nie kopiowałem, a co do tych czaszek, nie miałem pomysłu na jakąkolwiek regułkę, więc powieliłem tekst ;d poza tym i tak to jest na szybko, bo mam ważniejsze rzeczy na głowie...
 
xdd ja tam niczego nie kopiowałem, a co do tych czaszek, nie miałem pomysłu na jakąkolwiek regułkę, więc powieliłem tekst ;d poza tym i tak to jest na szybko, bo mam ważniejsze rzeczy na głowie...

u nas tez krucho z czasem dlatego mógłbys zapodać te lua zeby naliczało fragi ;]
ja nie jestem taki mądry jak Ty mistrzu
 
function dodajFraga(cid)
tu query które zamiena w db dla daego playera frags_all na frags_all+1(tak nie umiem, sorry)
end

function onKill(jakie sparametry, nie pamietam jakie)
if isPlayer(target) then
dodajFraga(cid)
end
return TRUE
end

(wersja prosta, jeśli dana osobe ma liczyć tylko raz(tak jak na stroniewyświetla) to troche roboty będzie)
 
przeciez wszystkie fragi sa zapisywane w bazie, po co zapisywac je drugi raz ?
 
żeby o wiele szybciej je odczytać z tabeli players, zamiast marnować cenne zasoby na ładowanie 2k-9999k fragów playersów i sortowanie ich?
 
kto kaze ladowac te wszystkie fragi do php ?
sql od tego jest, ale rzeczywiscie obciazenie pewnie bedzie wieksze niz lua+sql.
 
PHP:
$data1 = $connect->query("SELECT * FROM `players` ORDER BY `last_char_update` ASC LIMIT 100");
while($data = $data1->fetch_array()){
	$id = $data['id'];
	$players = $data['id'];

$frags_all = 0;
$q = $connect->query("SELECT players.name AS player_name, player_deaths.player_id AS killed_id, player_killers.kill_id AS kill_id, players.deleted AS player_exists
FROM killers LEFT JOIN player_killers ON killers.id = player_killers.kill_id LEFT JOIN players ON players.id = player_killers.player_id
LEFT JOIN player_deaths ON killers.death_id = player_deaths.id
WHERE player_killers.player_id = ".(int) $id." GROUP BY player_deaths.player_id");
while($t = $q->fetch_array())
	$frags_all++;

	
	
	$connect->query("UPDATE `players` SET `last_char_update` = ". (int) time().", `addons` = ". (int) $addons .", `huntered` = ". (int) $huntered .", `frags_all` = " . (int) $frags_all. " WHERE `id` = ". (int) $id . "");
}
$data1->close();

Nie wiem czy działa bo wyszukałem pierwszy wyraz z frags_all w config-and-functions
 
Back
Top