• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trochę o podludziach

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
Status
Not open for further replies.
D

Deleted member 148307

Guest
Małe spostrzeżenie, na przestrzeni lat dostęp do botnetów zrobił się taki prosty że to aż smutne, to że teraz padają projekty typu allegro czy inne czołowe polskie serwisy świadczy o tym jak popierdolone jest nasze spoleczenstwo, ludzi którzy wykorzystuja ten typ ataku uważam największe śmieci, podludzi, co to jest kupienie dostępu do dobrego rosyjskiego botneta za kilkaset dolarów i wywalanie większego serwisu/serwera. Nie trzeba żadnych umiejętności do tego i właśnie dlatego takie ścierwa jak weed czy sasir powodują u mnie odrazę i pogardę. Głównym powodem jest to że można być totalnym gównem, nie mieć żadnych umiejętności, nie potrafić kompletnie nic a można wypierdolić w powietrze czyjąś wieloletnią prace/narazić kogoś na spore straty, I tutaj apel do tych wszystkich niewyżytych dzieci które atakują inne serwery DDoS'ami, jeżeli naprawdę macie jakiś wrogów to zróbcie ładny deface czy przekierowanie albo szukajcie luk w skryptach i wyjebcie baze żeby udowodnić właścicielom jak bardzo nie znają się na zabezpieczeniach, wykorzystajcie do tego swoje umiejętności, no ale na litość boską, skończcie z tymi podludzkimi zagrywkami.
 
Last edited by a moderator:
Żałosne jest w ogóle używanie DDoSów, crashowanie serwerów, hackowanie czy w ogóle atakowanie czyjegoś serwera. Jeżeli umiesz to robić to dlaczego nie spróbujesz tej wiedzy spożytkować w inny sposób, na przykład pomoc w zabezpieczaniu się przed tym ? Po co niszczyć jak można budować ? Nie rozumiem ... To siedzi w psychice człowieka. Naturalny debilizm połączony z zazdrością i lenistwem.
 
ddos = żarcik kosmonaucik, gorzej jakby ktoś wykasował albo zniszczył czyjeś dane na które długo pracował, coś czego już nie odzyska. wszystkie większe strony są już dobrze pozabezpieczane, jakoś google nikt nie wywalił nigdy a allegro to pizdy dobrze że dostali, mają te prowizje z dupy - kasą podcierają dupy a zabezpieczyć się dobrze to już nie łaska

co w tym takiego widzisz lancek? chuj z tymi korporacjami co się podcierają kasą, gorzej jest tylko z normalnymi użytkownikami którzy dostają szału jak tracą czas to jest najgorsze...
 
W obecnych czasach chyba każdy ma problem z atakami, sam jestem tego przykładem. Kiedyś nieliczni mieli możliwość posiadania/używania takich specyfików. Teraz naprawdę dostęp mają nawet 13-15 letni gracze. Dostaję wiadomość od [...] który już samą gramatyką i budową zdań woła o pomstę, pisząc że serwer już się nie podniesie a za 5 min atak sięga powyżej 1 gbps ... ; d

Tak własnie wczoraj został zablokowany hosting mojemu znajomemu ponieważ hosting już miał tego dość ; x
 
Niech zgadnę, ktoś ddosował ci serwer i nie miałeś odpowiedniego systemu, tak?
 
Ludzie kupujący dostęp do botneta mają jakieś kompleksy... ;)
 
Biznes host, odłączają od routera powyżej około 50 mb, bynajmniej było już tak pod koniec.
 
Niech zgadnę, ktoś ddosował ci serwer i nie miałeś odpowiedniego systemu, tak?

Mintshost tak bardzo nie do wywalenia kiedy mój dedyk ma wyłączone limity dotyczące filtrowania pakietów na infrastrukturze BH. Nie chodzi o mnie, po prostu wkurwienie wypisane na twarzy kiedy jakieś śmieci bez umiejętności za kase niszczą serwery.
 
hahahaha, to mnie w tamtym roku ddosowali, mnie - człowieka co nic na kompie nie ma, bo postawiłem otsa na 150 osób, a co mówiąc o najlepszych serwerach, tacy ludzie to są sadyści, nic nie mają w sobie, tylko agresję, tylko to co każdy dupek ma z baseballem w ręku, męczenie niewinnych ludzi, serwisy padają jak muchy, policyjni informatycy siedzą i się śmieją zamiast coś z tym zrobić, potężne korporacje microsoft, apple, co mają miliony żerują na biednych istotach wypuszczając nędzne firewalle, co do niczego nie są przydatne, działając na własną korzyść zarobku, jesteśmy muchami w ich rękach, robią z nas żarty gdzie tymczasem botnety plują na najlepsze firmy, co chcą służyć temu światu.

W 100% się zgadzam z Lanceq, i popieram jego wypowiedź, to są gnoje, a nie ludzie.

@zbizu nie trzeba byc ofiara żeby pisać temat nt. botnetów, wiele firm także moich znajomych upadło przez botnety.
 
Allegro dostało zapewne po dupie, przez to, że jakiś polaczek wyjebał jakiegoś zagraniczniaka z hajsem - proste. :D
A tak serio to zgadzam się z moim frendsem lanckiem :*
 
Wasz problem wynika ze złego wyboru hostingu, istnieją już przecież rozwiązania na DDoSy zarówno ze strony hostingu(hardware) jak i datapacku(kody na wywalanie graczy w przypadku wysokiego pingu do danych domen)
A co do ataków to wywalenie bazy czy zrobienie przekierowania ma zapewne wyższą karalność niż "jakiś głupi ddos" w oczach policji zapewne dlatego że chodzi o większe pieniądze i łatwiej to wykryć, przez co nawet ci co mają zdolności wolą sobie z botneta atak strzelić niż zaryzykować
 
Małe spostrzeżenie, na przestrzeni lat dostęp do botnetów zrobił się taki prosty że to aż smutne, to że teraz padają projekty typu allegro czy inne czołowe polskie serwisy świadczy o tym jak popierdolone jest nasze spoleczenstwo, ludzi którzy wykorzystuja ten typ ataku uważam największe śmieci, podludzi, co to jest kupienie dostępu do dobrego rosyjskiego botneta za kilkaset dolarów i wywalanie większego serwisu/serwera. Nie trzeba żadnych umiejętności do tego i właśnie dlatego takie ścierwa jak weed czy sasir powodują u mnie odrazę i pogardę. Głównym powodem jest to że można być totalnym gównem, nie mieć żadnych umiejętności, nie potrafić kompletnie nic a można wypierdolić w powietrze czyjąś wieloletnią prace/narazić kogoś na spore straty, I tutaj apel do tych wszystkich niewyżytych dzieci które atakują inne serwery DDoS'ami, jeżeli naprawdę macie jakiś wrogów to zróbcie ładny deface czy przekierowanie albo szukajcie luk w skryptach i wyjebcie baze żeby udowodnić właścicielom jak bardzo nie znają się na zabezpieczeniach, wykorzystajcie do tego swoje umiejętności, no ale na litość boską, skończcie z tymi podludzkimi zagrywkami.
gdyby nie iriana Sasira to 95% aktualnych real map wazylo by 30 mb mniej, podniosl poziom otsow(real map) o 100%. Chodzi mi o to ze podales zly przyklad "totalnego gowna" bo puki co Sasir pokazal wiecej niz Ty :)
 
bo puki co Sasir pokazal wiecej niz Ty :)

Mógłbyś powtórzyć, bo nie rozumiem?

gdyby nie iriana Sasira to 95% aktualnych real map wazylo by 30 mb mniej, podniosl poziom otsow(real map) o 100%.

Miał czas na ztrackowanie całej real mapy, gdyby nie on to ktoś inny kto ma dużo wolnego czasu by to zrobił. Faktycznie pokazał ambicje chodzeniem po mapie i kopiowaniem czyjeś pracy trackerem. Nie wiem czy zauważyłeś Twój idol jest znany z dwóch rzeczy, a) atakowanie kogokolwiek no i b) ztrackowanie real mapy. Jaki on poziom pokazał podjebując mape od cipsoftu bo nie za bardzo rozumiem Twój system wartości.
 
Last edited by a moderator:
@akues
Tak się składa, że x lat temu jakiś 16-latek atakował Google'a (XD). Nawet miał sprawę w sądzię. Nie wiem dokładnie o co chodziło, wiem tyle, że było głośno.

@Topic
Szkoda mi tylko tych uczciwych, pracowitych ludzi. Jeżeli ktoś atakuje serwery oszustów i/lub dużych korporacji to piona ode mnie dla atakującego.
 
Mógłbyś powtórzyć, bo nie rozumiem?



Miał czas na ztrackowanie całej real mapy, gdyby nie on to ktoś inny kto ma dużo wolnego czasu by to zrobił. Faktycznie pokazał ambicje chodzeniem po mapie i kopiowaniem czyjeś pracy trackerem. Nie wiem czy zauważyłeś Twój idol jest znany z dwóch rzeczy, a) atakowanie kogokolwiek no i b) ztrackowanie real mapy. Jaki on poziom pokazał podjebując mape od cipsoftu bo nie za bardzo rozumiem Twój system wartości.
Ztrackowanie mapy to tez cos, ale do tego mapa byla w pelni oskryptowana jako pierwsza. Nie jest moim idolem ale nie uwazam go za gowno, to ze atakowal innych tak jak inni atakowali jego to juz mnie nie obchodzi :) Trzymajac sie Twego stylu ironi Twoim szczytem ambicji jest zakladanie lekko madrych tematow na otlandzie.
 
Tak jak już ktoś powiedział, jeżeli atakujący ma zmiar się odegrać na konkurencji, ale nie robi tego nagminnie jak małe dziecko, albo świadomie w imię sprawiedliwości, to ode mnie duży reput, ale jeżeli ktoś to robi żeby tak się pobawić, tylko i pozaczepiać, to proponuję powrót do przedszkola, bo jesteśmy świadomymi ludźmi w wieku 18-22 lat, i nie powinniśmy się bawić jak małe dzieci i odpowiadać jak małolaty na każdą zaczepkę, internet jest dla mądrych, duże firmy padają przez małolatów, małolat kupi botneta jakiegoś rosyjskiego KGBowskiego i spammuje pakietami, proste. Miałem przypadek, gdzie ludzie z botneta wysyłali pakiety do ziomka, bo ziomek miał na lokacie 15000zł, a oni to robili z zazdrości, ludzie internet spada na psy, życie upada, starajmy się je pielęgnowac i układać, a nie rozsypywac jak małe dzieci, internet jest dla mądrych, paranoja... to co się teraz dzieje na rynku biznesu to skandal.
pozdro dla prawdziwych, ~unix.
 
@unixstyle297

Nie zgodze się z Tobą. Internet jest dla każdego. Nie ważne czy masz 5 lat czy 55. To już od Ciebie samego zależy jak będziesz z tego korzystał. Póki ludzie czują się "bezpiecznie;anonimowo" to robią co chcą. Wyzywacie ludzi którzy pingują otsy, a co powiecie o osobach, które włamują się na konta internetowe i okradają normalnych ludzi, którzy niczemu nie zawinili?
 
@sasiu

Code:
Wyzywacie ludzi którzy pingują otsy, a co powiecie o osobach które włamują się na konta internetowe

No ale sam wiesz, od takich niewinnych ataków to wszystko się zaczyna. Ludzie po osiągnięciu dostatecznej wiedzy czyt.ataki stawiają sobie nowe cele. Pomału pomału, dojdzie do tego że będą chcieli mieć z tego także korzyści $$.

"Rośnie niebezpieczne pokolenie..."
 
Małe spostrzeżenie, na przestrzeni lat dostęp do botnetów zrobił się taki prosty że to aż smutne, to że teraz padają projekty typu allegro czy inne czołowe polskie serwisy świadczy o tym jak popierdolone jest nasze spoleczenstwo, ludzi którzy wykorzystuja ten typ ataku uważam największe śmieci, podludzi, co to jest kupienie dostępu do dobrego rosyjskiego botneta za kilkaset dolarów i wywalanie większego serwisu/serwera. Nie trzeba żadnych umiejętności do tego i właśnie dlatego takie ścierwa jak weed czy sasir powodują u mnie odrazę i pogardę. Głównym powodem jest to że można być totalnym gównem, nie mieć żadnych umiejętności, nie potrafić kompletnie nic a można wypierdolić w powietrze czyjąś wieloletnią prace/narazić kogoś na spore straty, I tutaj apel do tych wszystkich niewyżytych dzieci które atakują inne serwery DDoS'ami, jeżeli naprawdę macie jakiś wrogów to zróbcie ładny deface czy przekierowanie albo szukajcie luk w skryptach i wyjebcie baze żeby udowodnić właścicielom jak bardzo nie znają się na zabezpieczeniach, wykorzystajcie do tego swoje umiejętności, no ale na litość boską, skończcie z tymi podludzkimi zagrywkami.

Wiesz co? Znacznie bardziej irytuje mnie kwestia wypowiadania się o ludziach których kompletnie się nie zna. Obrażasz Sasira a nie dorastasz mu nawet do pięt ;) Najzwyczajniej w świecie zżera Cię zazdrość ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top