• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Trochę o podludziach

  • Thread starter Deleted member 148307
  • Start date
Status
Not open for further replies.
Wiesz co? Znacznie bardziej irytuje mnie kwestia wypowiadania się o ludziach których kompletnie się nie zna. Obrażasz Sasira a nie dorastasz mu nawet do pięt ;) Najzwyczajniej w świecie zżera Cię zazdrość ;)

Czekaj czekaj, porzuciłem otsy dla innych nisz i dlatego zżera mnie zazdrość? Jedyny rynek jaki znasz to otsy, nic więcej nie potrafisz, skąd możesz wiedzieć o moich innych projektach skoro jedyne czym się zajmujesz i w czym przejawiasz zainteresowanie to otsy. Oj Dominiczku, chyba się coś w główce poprzestawiało.

I tak słowem zakończenia, Ty serio uważasz siebie za jakiegoś poważnego biznesmena otsowego? Twój dodatkowy zarobek opiera się na wyzyskiwaniu dzieci które nie do końca wiedzą co robią. Jeżeli dla Ciebie to jest wystarczająco ambitne to smutnażaba.png i współczuje.

Jeżeli chodzi o moją skromną osobę, nie jestem na tyle atencyjną kurwą aby chwalić się zarobkami ale zaufaj mi, przy moich aktualnych projektach nie zbiednieje, i na moją korzyść nie są one związane z tym umierającym biznesem otsowym. Rób te swoje poke otsy z gotowymi BRowskimi skryptami bo to Twój szczyt ambicji z tego co widzę. Poza tym wielokrotnie na tym forumku pokazałeś jakim zakłamanym człowiekiem jesteś i raczej nikt już w Twoje słowa nie uwierzy, to tyle :)
 
Last edited by a moderator:
Czekaj czekaj, porzuciłem otsy dla innych nisz i dlatego zżera mnie zazdrość? Jedyny rynek jaki znasz to otsy, nic więcej nie potrafisz, skąd możesz wiedzieć o moich innych projektach skoro jedyne czym się zajmujesz i w czym przejawiasz zainteresowanie to otsy. Oj Dominiczku, chyba się coś w główce poprzestawiało.

I tak słowem zakończenia, Ty serio uważasz siebie za jakiegoś poważnego biznesmena otsowego? Twój dodatkowy zarobek opiera się na wyzyskiwaniu dzieci które nie do końca wiedzą co robią. Jeżeli dla Ciebie to jest wystarczająco ambitne to smutnażaba.png i współczuje.

Jeżeli chodzi o moją skromną osobę, nie jestem na tyle atencyjną kurwą aby chwalić się zarobkami ale zaufaj mi, przy moich aktualnych projektach nie zbiednieje, i na moją korzyść nie są one związane z tym umierającym biznesem otsowym. Rób te swoje poke otsy z gotowymi BRowskimi skryptami bo to Twój szczyt ambicji z tego co widzę. Poza tym wielokrotnie na tym forumku pokazałeś jakim zakłamanym człowiekiem jesteś i raczej nikt już w Twoje słowa nie uwierzy, to tyle :)

Hah, nie wiedziałem, że jako błazen można tyle zarobić :D

Mój OTSowy biznes, hmm, pewnie. Powiem Ci, zaiste ciekawe. Jeszcze bardziej ciekawe, hmm, od ponad półtora roku nie puściłem ani jednego swojego serwera, ale pewnie, pisz więcej. ROTFL ;)
 
@Lanceq
Czekam już od 2 dni na aktywację serwera www w mintshost, powoli zaczyna mnie to irytować - możesz coś z tym zrobić? (pisałem do supportu ale oni kazali się nie martwić i czekać)

@temat
Ataki są złe, nawet bardziej niż spoof.
 
@Lanceq

@temat
Ataki są złe, nawet bardziej niż spoof.

Życie. Tak było, jest i będzie. Najsilniejsi przetrwają. W jakimkolwiek biznesie nie ma litości. Celem jest zarobek a co za tym idzie wykończenie konkurencji. Nie istotne w jaki sposób, byle skutecznie. Jeśli jesteś za słaby polegniesz w walce. Jedyne co możesz zrobić to wejść na forum i popłakać się jakie to te ataki są złe :(
 
Hah, nie wiedziałem, że jako błazen można tyle zarobić :D

Hehe, zabawny jesteś Dominiś :)

od ponad półtora roku nie puściłem ani jednego swojego serwera, ale pewnie, pisz więcej. ROTFL ;)

Wygrałeś konkurs na najbardziej zakłamaną osobę roku 2013, nagroda w postaci nowych skryptów na spoofa do odebrania u xinna :)

http://online-pokemon.com/

BDXMggj.jpg



Zaraz Nasz zakłamany kolega odpowie że to test i się nie liczy :)
 
Hehe, zabawny jesteś Dominiś :)



Wygrałeś konkurs na najbardziej zakłamaną osobę roku 2013, nagroda w postaci nowych skryptów na spoofa do odebrania u xinna :)

http://online-pokemon.com/

BDXMggj.jpg



Zaraz Nasz zakłamany kolega odpowie że to test i się nie liczy :)

Skończ waść wstydu oszczędź. OP to projekt który prowadzi Dominik MS. Kolejny dowód Twojej niewiedzy :)

Ale szukaj dalej, niezły ubaw mam czytając Twoje posty :D Serio, błaznem jesteś wyśmienitym ;)
 
Kolejny raz zasłaniasz się swoją 'ekipą'? Jejuu to już jest aż smutne, ostatnia porcja skrinów bo serio widząc jak się pogrążasz w kłamstwie aż mi żal odpowiadać :(

Szkoda że osoba która wszędzie zakłada tematy, pisze newsy, itd to nikt inny jak SkyTech, może i on jest w tej Twojej ekipie, co nie zmienia faktu że projekt jest na Twojej maszynie koniec kropka.

WXtI5i1.jpg


J4Ei0Bz.jpg


Świetnie się bawiłem, miłego piąteczku życzę.
 
Kolejny raz zasłaniasz się swoją 'ekipą'? Jejuu to już jest aż smutne, ostatnia porcja skrinów bo serio widząc jak się pogrążasz w kłamstwie aż mi żal odpowiadać :(

Szkoda że osoba która wszędzie zakłada tematy, pisze newsy, itd to nikt inny jak SkyTech, może i on jest w tej Twojej ekipie, co nie zmienia faktu że projekt jest na Twojej maszynie koniec kropka.

WXtI5i1.jpg


J4Ei0Bz.jpg


Świetnie się bawiłem, miłego piąteczku życzę.

Ja jeszcze lepiej, dzięki i wzajemnie ;)
 
Małe spostrzeżenie, na przestrzeni lat dostęp do botnetów zrobił się taki prosty że to aż smutne, to że teraz padają projekty typu allegro czy inne czołowe polskie serwisy świadczy o tym jak popierdolone jest nasze spoleczenstwo, ludzi którzy wykorzystuja ten typ ataku uważam największe śmieci, podludzi, co to jest kupienie dostępu do dobrego rosyjskiego botneta za kilkaset dolarów i wywalanie większego serwisu/serwera. Nie trzeba żadnych umiejętności do tego i właśnie dlatego takie ścierwa jak weed czy sasir powodują u mnie odrazę i pogardę. Głównym powodem jest to że można być totalnym gównem, nie mieć żadnych umiejętności, nie potrafić kompletnie nic a można wypierdolić w powietrze czyjąś wieloletnią prace/narazić kogoś na spore straty, I tutaj apel do tych wszystkich niewyżytych dzieci które atakują inne serwery DDoS'ami, jeżeli naprawdę macie jakiś wrogów to zróbcie ładny deface czy przekierowanie albo szukajcie luk w skryptach i wyjebcie baze żeby udowodnić właścicielom jak bardzo nie znają się na zabezpieczeniach, wykorzystajcie do tego swoje umiejętności, no ale na litość boską, skończcie z tymi podludzkimi zagrywkami.

sorry lancuś bo Cię lubię ale akurat aż nie mogę przestać się śmiać czytając to ponieważ Sasir był twoim guru swego czasu któremu lizałeś dupsko i płaciłeś aby dawał Ci dostęp do botneta i innych skryptów oraz z tego co pamiętam sam jebałeś wszystko co się da więc jak możesz pisać w ogóle takie coś :)
Nie orientuję się GG przechowuje gdzieś archiwum z przed roku/dwóch lat?

Być może się zmieniłeś wydoroślałeś z gimbazjalisty co nie zmienia faktu że kiedyś coś takiego miało miejsce i raczej nie masz prawa tak o nim pisać :)
 
Sasir był twoim guru swego czasu któremu lizałeś dupsko i płaciłeś aby dawał Ci dostęp do botneta i innych skryptów

O czym Ty mówisz, chyba Ci się osoby pomyliły? Rozmawiałem z nim raz po czym mnie zablokował, nigdy mu nie lizałem dupy ani nie płaciłem mu za dostęp do botneta, ani tym bardziej za dostęp do skryptów, więc jeżeli byłbyś łaskaw to przestań siać ferment bo tego nie nienawidzę skoro nawet nie wiesz o kim mówisz.
 
O czym Ty mówisz, chyba Ci się osoby pomyliły? Rozmawiałem z nim raz po czym mnie zablokował, nigdy mu nie lizałem dupy ani nie płaciłem mu za dostęp do botneta, ani tym bardziej za dostęp do skryptów, więc jeżeli byłbyś łaskaw to przestań siać ferment bo tego nie nienawidzę skoro nawet nie wiesz o kim mówisz.

Jak widzisz drogi kolego, nie tylko ja pamiętam Twoje błazeństwo sprzed jakiegoś czasu ;) Ale teraz mamy na to doskonały dowód. Ode mnie również "żebrałeś" skrypty na floodowanie i dosowanie serwerów. O ile dobrze pamiętam, to nawet nie potrafiłeś posłużyć się banalnym skryptem pętli w PHP ^^. Tak więc każdy powinien sam odpowiedzieć sobie na pytanie kto tu ściemnia, zgrywa wielkiego kozaka a tak na prawdę jest nikim ;)

Pozdrawiam,
SkyTech
 
SkyTech: dasz skrypta na foloodowanie i dosowanie serwerów? (pod tfs 0.4 bo pod 0.3.6 mam).
 
Jak widzisz drogi kolego, nie tylko ja pamiętam Twoje błazeństwo sprzed jakiegoś czasu ;) Ale teraz mamy na to doskonały dowód. Ode mnie również "żebrałeś" skrypty na floodowanie i dosowanie serwerów. O ile dobrze pamiętam, to nawet nie potrafiłeś posłużyć się banalnym skryptem pętli w PHP ^^. Tak więc każdy powinien sam odpowiedzieć sobie na pytanie kto tu ściemnia, zgrywa wielkiego kozaka a tak na prawdę jest nikim ;)

Kulfonowi się coś pojebało co nie zmienia faktu że jesteś najbardziej zakłamaną osobą w tym środowisku co widać po reakcji tutejszych użytkowników na Twoje posty :)

O ile dobrze pamiętam każdy Twój znajomy odwracał się od Ciebie kiedy już dobrze Cię poznał, zgadnij dlaczego, tak dokładnie, przez Twoje zakłamanie i skurwysyński charakter, co do Twoich umiejętności to backdoory lolka najlepiej zobrazowały sytuacje jak bardzo jesteś szanowany.

Tematem chciałem coś przekazać a nie wdawać się w dyskusje z mitomanem o ego wielkości dzir w starszych TFSach.

Zamykam temat.
 
Łatwo można się dowiedzieć czy mi się osoby pojebały czy nie wystarczy że jakoś odzyskam archiwum sprzed dwóch lat i wszystko będzie jasne :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top