• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

~~Tulipan, the worst player on SC~~

WOTE hunt! :)

FoHjZ1Z.jpg


F0OSyws.jpg


emtbanI.jpg


UpKF9z4.jpg


mNTBBAN.jpg


xTI6GON.jpg


fx86YZg.jpg


Let's fight!

ssl14IG.jpg


256 ed dead

gteKTHp.jpg


Helping newfags killing Boss !

TjV5GNe.jpg


Our ed.. So low ._.

yKhEpMl.jpg


Another dude died.

3TfhrIq.jpg


LX8v18H.jpg




Got more ss, but w8ing for comments ~~
 
I thought it will be hunt as always. But it was PORTUGAL team...​


I6aHUTu.jpg


PANIC TEAM!!! And damn noob blocked tp... Got like 2k mana left. So let's kill this asshole....

m3bEMkT.jpg


He got what he deserved.


WSSkI1b.jpg





Still got some ss. Comments please!
 
Poi fun

CW83DE3.jpg


jIMRS5Z.jpg


Qk9CC2B.jpg


15Eo88R.jpg


My ek died in main room heh...

KNn1J84.jpg


He didn't die, but was close

lPObTUx.jpg







NEW SS SOON!!
 
HERE WE GO!




UNDEADS WOTE!

d8762wZ.jpg


Ye25vyI.jpg


Mxc0pgZ.jpg


CJbv68q.jpg


dMIjPoF.jpg


cG9sinN.jpg


Jd4fR94.jpg


VYMvPBe.jpg


dyZOQJG.jpg


bCpTc7t.jpg


Advance

lNXTKot.jpg


Advance 2

VuGjtXg.jpg


Loot :)

PJjskWx.jpg



GM EDDY YAY

4NI9W6M.jpg




hahaha that lows xD Was having fun with them and finally they got me. They almost cum when they finally killed me after 5 tryies xD

4Rw66Yy.jpg





New ss soon!~~
 
Witam.
Znalazłem ten temat stosunkowo niedawno, lecz od razu dostrzegłem, że ma ,,to coś". Zdjęć jest dość sporo zamiast masy niepotrzebnej gadki i wyzwisk. Krótkie i zwięzłe nagłówki ciekawie oprowadzają nas po tematyce umieszczonych niżej materiałów w postaci zdjęć z gry. Przechodząc do meritum - zdjęcia ciekawe, bez niepotrzebnych ujęć, które tylko trzeba omijać by dostać się do najciekawszych, miła dla oka obróbka fotek na co też często zwracam uwagę. Do tego dochodzi w ciekawy sposób prowadzona interakcja autora tematu z widzami, którzy mogą nawet napisać co chcieliby zobaczyć i to też zobaczą w najbliższej paczce z foteczkami. Wszystko to składa się na miłą atmosferę tematu. Mam nadzieję, że temat ten, na razie dość ,świeży' wybuchnie niczym wulkan. Pozdrawiam i życze dalszych sukcesów w podbijaniu The Shadow Cores.
 
Back
Top