• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Turki mickuli roxorie owalili xD

Status
Not open for further replies.
O lol , jednym slowem zal i bul, hahaah nie moge, roxoria plax hacknieta buhahaha, slabe zabezpieczenia? :(
 
Turki, to sa cioty, ktore nie znaja sie na zabezpieczeniach i wlamuja sie tam gdzie masz dziury.
 
Nie wiem z czego się cieszycie jak znam życie to każdego z was też by zhaksowali jakby się natknęli <_<
 
Noo byyywa :)
 
to czasem nie sprytny fake?
bo jakby nie był fake to byś już nie miał m*laniaot.net :p

Szacun i Rep++ za myślenie.

Wasze Faile:

1. kto daje linka do obrazka hostowanego na swoim serwerze? no kto? jaki hakier?

2. OTS jakby nie było jest online.

3. MelaniaOT.net już była w rękach hakiera lecz udało się ją odbić bez uszczerbku na bazie danych.

4. Jak mogli mi hacknąć serwer jak wszystko mam chrootowane i nie używam roota? Po dobrych radach Dulina.
 
Szacun i Rep++ za myślenie.

Wasze Faile:

1. kto daje linka do obrazka hostowanego na swoim serwerze? no kto? jaki hakier?

2. OTS jakby nie było jest online.

3. MelaniaOT.net już była w rękach hakiera lecz udało się ją odbić bez uszczerbku na bazie danych.

4. Jak mogli mi hacknąć serwer jak wszystko mam chrootowane i nie używam roota? Po dobrych radach Dulina.


HaHa to oczywiste, że root się nie używa i nie daje się sudo chmod 777 /*
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom