• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ty też mozesz jeździć porsche !

D. Kielb

/home
Joined
Jan 12, 2010
Messages
387
Reaction score
5
Location
nisko
Heh jak zrobić porsche!

Jak zrobić porsche

Ja może zacznę coś sobie robić przez wakacje :D akurat mam kilka rowerów nie używanych :p

Ale tak przyglądając się temu to przecież mozna jakiś silnik od motorka / kosiarki zamontować i wtedy prędkości były by większe xD
 
Last edited:
Jak wsadzisz sobie silnik od motorka lub kosiarki to konstrukcja będzie 2x cięższą hehe
 
Jak wsadzisz sobie silnik od motorka lub kosiarki to konstrukcja będzie 2x cięższą hehe
no i ? ale będzie miało kopa jak skurwysyn, bo to lekkie jak chvj, to taki maluch silnik by zapierdalał do 200 km/h w kilka sec.. ale jak przypierdolisz to chuja z ciebie zostanie :D
 
ciekawe od kiedy silnik malucha potrafi wyciagna 200km/h by musial miec ze 140~~KM
 
ciekawe od kiedy silnik malucha potrafi wyciagna 200km/h by musial miec ze 140~~KM

heh maluch waży 800~kg i 110 da rade ujechać :p a to waży moze 50kg + silnik jakieś 50 kg albo niech będzie 100kg więc chyba dało by rade coś koło 200 pojechać :peace:

porsche jak z salonu by było :p
 
ja pierdole jakby 200na godzine jechal silnik malucha to juz dawno bym mial karting wes pomysl logicznie
 
ja pierdole jakby 200na godzine jechal silnik malucha to juz dawno bym mial karting wes pomysl logicznie

dzieciak ty juz sie odzywaj bo wnioskując masz dopiero 15 lat więc mordka na kłódkę :blink:

@up

no ciekawe kto by dał pozytywny wynik xD , w sumie można by było taśmę i te rurki plastikowe zastąpić mocna stanowa konstrukcja i blachą , wsadzić jakiś normalny silnik skrzynia biegów i itp napewno by koszt był ok. 5-10 k ale byś miał porsche :d prawdziwe
 
zartujesz sobie ? 5k ? 10k ? :D , idz na zlom przynies pare rurek , spawarka szlifierka , kup za 200 zl malucha bedziesz mial silnik i pare innych przydatnych rzeczy i masz swoje porshe , tylko widzisz w tym momecie wzrasta ci ciezar i spadaja osiagi : ) , ale da sie zawsze jakis inny silnik kupic : ) , za 500 zl wdzialem silnik 2,2 z turbo od forda probe , wtedy bys latal a nie jezdzil ; )
 
zartujesz sobie ? 5k ? 10k ? :D , idz na zlom przynies pare rurek , spawarka szlifierka , kup za 200 zl malucha bedziesz mial silnik i pare innych przydatnych rzeczy i masz swoje porshe , tylko widzisz w tym momecie wzrasta ci ciezar i spadaja osiagi : ) , ale da sie zawsze jakis inny silnik kupic : ) , za 500 zl wdzialem silnik 2,2 z turbo od forda probe , wtedy bys latal a nie jezdzil ; )

no tak ale zrobić porządne a nie pare rurek i tyle.. coś w stylu ramy samochodu :p , a co do silnika można na allegro popatrzeć :D

Myślę że będę takie coś robił przez wakacje bo QQQQQrwa nudno jak chólera w dzień bo wieczory mam zarezerwowane :p
 
no tak ale zrobić porządne a nie pare rurek i tyle.. coś w stylu ramy samochodu :p , a co do silnika można na allegro popatrzeć :D

Myślę że będę takie coś robił przez wakacje bo QQQQQrwa nudno jak chólera w dzień bo wieczory mam zarezerwowane :p


Polecam kupic malucha , najlepiej wyrejstrowanego : ) , i dobre plany
 
Back
Top