• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ubezpieczenie / cło / akcyza.

Status
Not open for further replies.

Potar

SocialWorld
Senator
Joined
Mar 1, 2009
Messages
1,664
Reaction score
125
Location
Warsaw, Poland
Wiem że na pb piszecie już o wszystkim to i ja sobie zacznę ;)

Mam zamiar kupić sprowadzone autko z Niemiec (sprawne, nie zarejestrowane) , czy jeżeli zostało już sprowadzone muszę opłacać Cło i Akcyzę czy wystarczy zapłacić OC zrobić przegląd zarejestrować go i jazda?

Autko używane, GOLF III.
 
jebnij się w łeb nim napiszesz jakikolwiek temat na tym forum, bo normalnie odechciewa się tu wchodzić jak widzę takich głąbów, którzy zamiast poszukać w necie piszą na otlandzie - forum związane z ots...

łap cepie Sprowadzanie samochodu z Niemiec - procedura
jak nie znajdziesz odpowiedzi to zapraszam na bardzo fajną stronę jaką jest google.pl

ps nie dziękuj i sorki za treść, ale pewnie jest wielu takich jak ja którzy już nie wyrabiają przez takie osoby jak Ty
pzdr
 
A ja Ci powiem tyle, że wystarczy spytać rodziców, jeśli mają prawko, jeżdżą autem to na pewno mają jakieś pojęcie na ten temat, a jak nie rodzicie to ktoś z rodziny bo takie pytania na forach to głupota, a nawet jak nie rodzina to znajomi, koledzy, może nawet koleżanki(o ile posiadasz).
 
Emm Golfa III z niemiec? opłaca Ci się? chyba że masz go za friko bo za all zapłacisz 1,5k ok.
Po drugie niemcy nie dbają o auta wogóle! Zacznij rozglądać się w PL za tym trupem.
 
Emm Golfa III z niemiec? opłaca Ci się? chyba że masz go za friko bo za all zapłacisz 1,5k ok.
Po drugie niemcy nie dbają o auta wogóle! Zacznij rozglądać się w PL za tym trupem.

dla niemca samochód jest czymś bardzo ważnym, nawet służbowy, pojedź do nich i obejrzyj samochody u nich, jeśli się znasz, a nie to co polaczki handlują w pl =] później opowiadaj głupoty
 
Napisałem z ciekawości na wasze odpowiedzi i chociaż sprawdzić pojecie ^^ spodziewałem się takich jak:kawon
Co do PB jest tu masa tematów które daleko odbiegaja od OTS-ów ^^
To ja się dobijam do tego xd

CLOSE TOPIC PLX
 
takich jak ja? dostałeś wszystko na tacy, powinieneś podziękować, możesz na tej stronce nawet sobie obliczyć ile Cię wszystko wyniesie..
zero wdzięczności...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top