• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ubuntu 8.04

Former

New Member
Joined
Mar 30, 2009
Messages
36
Reaction score
0
No wlasnie mam pytanie do osoby, ktora zna sie na tym.Chodzi mi o skompilowanie silnika 'Avesta' pod Ubuntu 8.04.Czy moge korzystac z tutoriala Elfa?Niby on tylko pod TFS , ale moze ktos probowal?Ferrus , czyli tworca Avesty powiedzial ze powinno chodzic jesli skompiluje przez poradnik z otfans, ale i tak nie dziala cos.
 
No wlasnie mam pytanie do osoby, ktora zna sie na tym.Chodzi mi o skompilowanie silnika 'Avesta' pod Ubuntu 8.04.Czy moge korzystac z tutoriala Elfa?Niby on tylko pod TFS , ale moze ktos probowal?Ferrus , czyli tworca Avesty powiedzial ze powinno chodzic jesli skompiluje przez poradnik z otfans, ale i tak nie dziala cos.

hmm moze podasz bledy ?
 
Mialem taki blad.To akurat robilem na Debianie.

Code:
:: Starting Server... [done]
:: OpenTibia Server Running...
alex2: /usr/include/boost/thread/pthread/recursive_mutex.hpp:60: boost::recursive_mutex::~recursive_mutex( Assertion `!pthread_mutex_destroy(&m)' failed.
Aborted
 
Mialem taki blad.To akurat robilem na Debianie.

Code:
:: Starting Server... [done]
:: OpenTibia Server Running...
alex2: /usr/include/boost/thread/pthread/recursive_mutex.hpp:60: boost::recursive_mutex::~recursive_mutex( Assertion `!pthread_mutex_destroy(&m)' failed.
Aborted

mialem chyba raz podobny blad ale nie jestem pewny , caly czas ci wyskakuje taki blad ?
 
Wiem że może nie na temat ale @Pietia mam pytanie czy udało ci się uruchomic najnowszy tfs 0.3.3 i zalogowac na niego na ubuntu? Ja moge zobaczyc chary ale nie mogę na niego wejsc może wiesz o co chodzi? Dodam że porty są otwarte. Pozdro
 
Back
Top