• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tutorial update 8.41 to 8.54 (problem)

Martynka

New Member
Joined
Nov 27, 2009
Messages
139
Reaction score
0
Location
Płock
Witam. Mam taki problem gdyż : Mam cały OTS pod 8.41 chcę żeby był pod 8.54 przerobiłam mapę RME na 8.54 Items otb updatnęłam do 8.54
przeżucam cały folder data z 8.41 do silnika 8.54 i problem :
Niby ots się włącza pisze ONLINE gdy che na niego lognąć wyskakuje account manager daje "ok" i co dalej ? dalej pisze "connecting to the game world please wait" czekam, czekam, czekam po czym komunikat " Error connecting bla bla bla bla " ip w configu to "127.0.0.1" nie moge zalogować na własnego localhosta ;/
wie ktos moze co jest źle ? Powiem że to nie jest mój pierwszy OTS znam sie na OTSach może ktoś coś podpowie ?
 
Czemu twój temat to TUTORIAL ???

Tutorial (z ang. korepetycje, samouczek)

nie za wiele można się nauczyć z twojego tematu :/ średni ten samouczek.

Poczytaj może się przyda:

Tutorial – Wikipedia, wolna encyklopedia

@Topic
1)Masz stronę w domu?
2)Możesz się wbić?
3)Silnik odpala się bez zgrzytów?
4)Porty masz dobrze ustawione?
5)/\/\Pytania teoretyczne nie korzystam z 8.54
 
sorki właśnie za ten "Tutorial" zapomniałam zmienić
1) Mam stronę w domu
2) Na stronę wbić mogę na OTS nie
3) Silnik odpala się bez większych zgrzytów ;D
4) Porty nie mają nic do rzeczy, gdyż chcę tylko wbić na swój "localhost" inni nie muszą ;D
5) ;/
 
jak chcesz nawet wbić na swój localhost to muszą być porty dodane... w routerze, inaczej nie rusz :thumbup:
 
Witam. Mam taki problem gdyż : Mam cały OTS pod 8.41 chcę żeby był pod 8.54 przerobiłam mapę RME na 8.54 Items otb updatnęłam do 8.54
przeżucam cały folder data z 8.41 do silnika 8.54 i problem :
Niby ots się włącza pisze ONLINE gdy che na niego lognąć wyskakuje account manager daje "ok" i co dalej ? dalej pisze "connecting to the game world please wait" czekam, czekam, czekam po czym komunikat " Error connecting bla bla bla bla " ip w configu to "127.0.0.1" nie moge zalogować na własnego localhosta ;/
wie ktos moze co jest źle ? Powiem że to nie jest mój pierwszy OTS znam sie na OTSach może ktoś coś podpowie ?

Update sie nie robi poprzez przerzucanie calej daty, dziekuje.
 
Mógłby opisać ktoś krok po kroku jak zrobić update bo wiem że napewno nie tak jak ja myśle za pomoc dam Rep+
 
http://otland.net/f18/8-54-forgotten-server-0-3-6pl1-crying-damson-59924/
Files to replace: data/npc/lib/npcsystem/modules.lua, data/items/items.xml, data/items/items.otb, data/actions/actions.xml, data/actions/scripts/other/blueberrybush.lua, data/actions/scripts/other/teleport.lua, data/actions/scripts/quests/annihilator.lua, data/lib/100-compat.lua, data/lib/002-wait.lua, data/lib/032-position.lua, data/lib/000-constant.lua, data/lib/050-function.lua, data/weapons/weapons.xml, data/movements/scripts/tiles.lua, data/movements/movements.xml

??
 
a reszta skryptów? tez trzeba by je zaktualizować(wiele funkcji zmieniło nazwe/parametry/zmieniło sie w cos innego)
(zakładam, że nie chodzi o server download>host)
 
Ogolnie sie nie podmienia calej daty, tylko dodajesz swoje 'rzeczy' do nowego silnika, no i tak jak zakius napisal, jesli funkcje sie zmienily trzeba skrypty updatnac, chociaz stare funkcje powinny sie znalezc w combat, ktos tutaj mial pododawac, ale jest leniem... (nie wskazujac na siebie ofc.)
 
Back
Top