• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

UpDate klienta

Spoko, jutro/po jutrze sprobuję poszukać adresu, w którym jest zapisana wersja klienta.

A moje pytanie możliwe, że i tobie by się przydało :p

@Edit

I found it, Tibia 854 addresses:
0x415A73 and 0x416402 (both
must be changed)
 
Last edited:
Ok dzięki ale ten adres na jaki zmienic i gdzie nie wiem ;/
PS: nie użyjesz updatera co cip zrobił
 
@UP: a czemu nie? jak ogarnie jaki pakiet wysłać i czy przesyłane pliki nei są w jakiś sposób szyfrowane/kompresowane to da radę
 
@UP: a czemu nie? jak ogarnie jaki pakiet wysłać i czy przesyłane pliki nei są w jakiś sposób szyfrowane/kompresowane to da radę
Dużo zabawy, wystarczy swój pliczek zrobić - bo to mniej roboty.
 
Code:
	/*uint16_t clientos = */msg.GetU16();
	uint16_t version = msg.GetU16();
	msg.SkipBytes(12);

zamiast ostatniej linijki wstaw sobie:

Code:
	uint32_t datSignature = msg.GetU32();
	uint32_t sprSignature = msg.GetU32();
	uint32_t picSignature = msg.GetU32();
Code:
[/QUOTE]
Jak już jesteśmy przy protokole, to powiedz mi, jakbyś mógł, czy jest możliwość [B]dodania[/B] pakietów?
 
Do tego podczas logowania??

Tak, jest.
Wystarczy, że odczytasz te pakiety, przepiszesz, dodasz coś swojego i zwrócisz swój pakiet. :p
 
Do tego podczas logowania??

Tak, jest.
Wystarczy, że odczytasz te pakiety, przepiszesz, dodasz coś swojego i zwrócisz swój pakiet. :p
Nie koniecznie podczas logowania, ogólnie pytałem. Myślałem, że pakiety są ustalane odgórnie, klient -> serwer | serwer -> klient. Dzięki za pomoc.
 
Back
Top