• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Update protokołu TFS'a.

Rer

LUA is for genius xD
Joined
Oct 24, 2012
Messages
234
Reaction score
16
Location
Poland
Cześć Wszystkim :)

Potrzebuje jakiejś wskazówki w jaki sposób najprościej zrobić upgrade protokołu (10.10->10.21). Wyszło by coś z tego jeżeli uaktualniłbym tylko pliki od protokołu (jak sądze są to te które w nazwie mają protocol~)? Nie zależy mi na nowych itemkach bo to swoją drogą tyle żeby połączenia były obsługiwane na nowszym kliencie i nie trzeba by bawić się w naprawe data packu jeżeli by coś się gruntownie zmieniło.

Dzięki za przeczytanie - czekam na odp.
 
Last edited:
Szczerze to za bardzo to nie pomogło jednak nawet po podmienieniu wszystkich plików protokołowych na te nowsze. Logować loguje i sprawdza poprawność jednak gdy dane są prawidłowe wyskakuje że nie może połączyć się z login serverem czyli tak jakby pobrać postaci z konta :/
 
BUMPBUMPBUMP

Jakieś podpowiedzi jeszcze? Podmiana wszystkich plików od protokołu na chama też nie pomogła a nie zabardzo mi się spieszy żeby sniffować pakiety i przeglądać tą tone kodu bo tak jak mówiłem logować loguje ale gdy dane są prawidłowe nie pobiera listy postaci
 
Back
Top