• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Uszkodzony laptop

Kanier

Banned User
Joined
Feb 8, 2013
Messages
341
Reaction score
2
IMG_2043.jpgIMG_2044.jpg


Witam,
laptop mojej dziewczyny zaczol swirowac matryca,grafika czy plyta? nie wykonam zadnych polecen niestety bo nie jestem u niej matryca byla wymieniana z 3-4 lata temu a laptop ma ok 5-6.

A dodam jeszcze to ze zaczol sie zacinac potem wywalilo blue screen i potem juz to ?
 
Wiedzialem po prostu wiedzialem ze ktos to napisze nie ja jak siedzie praktycznie caly czas u niej to ja bawie sie w ots :D
 
a może jak to bywa w windowsach nie ma sterowników do grafiki ?
coś podobnego miałem w lapku po formacie tyle że cała grafika "falowała" po wgraniu sterowników wszystko git.
Jak nie sterowniki to raczej matryca jakiś problem z taśmą zapewne.
 
Wiedzialem po prostu wiedzialem ze ktos to napisze nie ja jak siedzie praktycznie caly czas u niej to ja bawie sie w ots :D
Powinieneś się inaczej bawić ;)
Mi się wydaje, że to uszkodzenie mechaniczne i pomoże tylko wizyta u specjalisty.
 
Zazwyczaj sam robilem przy tym lapku tak tak bawie sie inaczej ale ile mozna, semi znasz mnie ;d 21 ale i tak nie powiem bo dostane bana.

Tylko sie zastanawiam czy to plyta czy grafa bo na matryce mi to nie wyglada przynajmniej ja sie spotykalem z innymi efektami uszkodzonej matrycy.
A jak by to matryca byla to koszt tej operacji przekracza wartosc laptopa.
 
Powinieneś się inaczej bawić ;)
Mi się wydaje, że to uszkodzenie mechaniczne i pomoże tylko wizyta u specjalisty.

a może on chce mieć "CZYSTY UMYSŁ" jak to dziś mi ładnie na lol'u powiedziałeś hehehe

#temat

idź do błyskawicznego punktu obsługi laptopów jakoś tak się nazywa, jest w większych miastach takich jak Warszawa, kraków, szczecin
 
Ja mieszkam w dąbrowie górniczej i chyba tu nie ma :D
Dobra mniejsza i tak idzie do wyjebania.
 
Back
Top