• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Uzycia potionow.

Koroner

New Member
Joined
Jun 17, 2009
Messages
442
Reaction score
0
Witam. Czy wie ktos jak przerobic poty zeby bylo np 100 uzyc w 1 szukalem roznych skryptow ale zadnego nie moge zrobic mam tfs0.3.5pl1.
 
mozna ustawic zeby sie nie konczyly ;x 100x to nie wiem xd
 
Last edited:
Kombinować z uid/aid przedmiotu? Szczerze powiedziawszy nie widzi mi się to (aczkolwiek być może wykonalne).
Wtedy tylko ogarniać actions, żeby nie było "syfu".
 
jesli chodzi o 100 uzyc w 1 potionie to chyba w item edytorze musisz cos pozmieniac.
 
No chyba pisalem ze szukalem i pare znalazlem ale albo nie dzialalo albo nie moglem zrobic...
 
Chodzi o:
countunablerw8.bmp
countableat0.bmp

'?'

Swoją drogą jaki protokół?
 
Wydaje mi się że to jest custom client ;)

Nie lepiej zrobić to na storage? Każdy player otrzymuje pota i rozmawiając z npc dodaje sobie storage? Jeżeli storage == 0 nie uzyje pota, proste i nie będą latałby bpki po depot.
 
Przerób potionki na runy :) Powinno wystarczyć zaznaczenie runes items.otb a jeśli nie to tak jak Technic napisal - custom client - czyli zaznaczenie runes w Tibia.dat
 
@PharaPL
Tak to o to mi chodzi klient 8.5

@Technic jak storage troche Cie nie kumam ;p Jak przez custom clients to zapewne w dat???
 
No wlasnie juz probowalem dalem w items.xml na pocie w attribute charges i tak 1 uzycie chyba cos w potach trzeba zmienic tylko gdybym wiedzial co
 
Back
Top