• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Vebrich koxy pro gejmery

Tiusu co ma charlover do brak chęci przenoszenia się na lunare? Dla nas lunara to jest syf, combo ue, spam avalanche. Skoro cię to kręci, to śmiało bij się tam .
 
Now we see how long u play on shadow because you crying of noobchars... :D enjoy that every battle there will be noobchars. ggwp. I wont delete guild anyway, you can wait ;p You kill my ppl on thais like retards u said go loose pz and we go darashia and when we was going def to loose skulls etc you kill 10 ppl so good job :)

Jebać was nołnejmy z evo 999x piona

Nuskei here _/


@Dzieciak

Ile wczoraj shockow bylo na gatherze bo mnie nie bylo na kompie, podobno z 45 ? :D
 
hahahaha to ładnie u nas siwek sie buntuje bo mu lvl spada hahahah i do nas pretensje za swoje zjebane pomysły przebijania defów :w00t:
 
@Olixx
Wstrzymaj się, ze swoimi głupimi komentarzami, bo podobno 24/7 global mute za swoje durne pomysły hahahahaXD
 
PRZYJEBANCY NA LUNAR SIE NIE PRZENIOSA CHARLOVERKI JEBANE PADAKA KURWA O LVL I TU MI KOZACZA Drigiks 10 lat aelo

HAHAHA Tiusu aka mam 13 lat i udzielam się na forum , nie wiedząc znaczenia słów :D
 
Back
Top