• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ventrilo dla nas!

Faith

Scream...Aim...Fire!
Joined
Jan 23, 2010
Messages
93
Reaction score
0
Location
Poland-Tarnów
Co wy na to by nasz dział miał własne ventrilo? Nie mówię tu o jakimś 2.1.4 tylko to najnowsze 3.0+.

Jestem w posiadaniu dwóch takich serwerów 25slotów i 10slotów, ale obecnie stoją puste. Siedzielibyście na takim ventrilo?
 
ja moge postawic venta na nieograniczona ilosc slotow na zawsze 24/7, lecz musi byc jakas zasluga ;)
 
Nie martw się moje też jest nieograniczone tylko ustawiłem na 200 bo więcej na pewno nie potrzeba :D
 
Nie, tnp śmierdzi ^^

edit: Ventrilo będzie dopiero niestety jutro 2.1.4...

Jak zrobię temat to dodam 2.1.4 i 3.0+ tak chyba też będzie dobrze :D
 
Wykupiony hosting. W dość profesjonalnej firmie - pingi po 20(host w warszawie). Licencje na 3.0+ mają tylko firmy z różnych krajów na własny użytek raczej ciężko zdobyć =d


@Down
Craki do ventrilo 3.0+ nie istnieją... Może i pisze 100slots, ale w realiach ma tylko 8. Jak ktoś znajdzie cracka do 3.0+ działającego jestem skłonny oddać to konto^^ Ventrilo.com wyłapuje bo ma dostęp do każdego IP vt.
 
Last edited:
ehh, od nas już tu kilku mamy venta 2.1.4, krystian639 nam udostępnij, a jak by slotów zabrakło to prawie każdy z nas może stawić na dedyku...
 
Dlatego się zapytałem czy chcecie o_O 2.1.4 może i wydaje się fajne(lub po prostu popularne), ale mało funkcjonalne, gorsza jakość dźwięku itp. Skoro macie vt dla użytku publicznego(czyt dla was) wystarczy napisać =d

@Down
Każdy ma różny gust =d
 
Last edited:
Dlatego się zapytałem czy chcecie o_O 2.1.4 może i wydaje się fajne(lub po prostu popularne), ale mało funkcjonalne, gorsza jakość dźwięku itp. Skoro macie vt dla użytku publicznego(czyt dla was) wystarczy napisać =d

2.1.4 jest dobre, nikt nie narzeka ;)
 
Back
Top