• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Vote System

Szefusik

Banned User
Joined
Oct 12, 2012
Messages
4
Reaction score
0
Witam, chce móc robić głosowanie na serverze, próbowałem kilka skryptów ale żaden do końca nie działał.
Coś o ots? TFS 0.3.6, Tibia 8.54.
Mógłby ktoś mi pomóc, żeby którykolwiek działał?

1. [8x]Vote System
Vote system
to to samo
Nie pokazują się wyniki, nie można zakończyć komendą głosowania, ani samo się nie kończy(nigdzie nie pokazują się wyniki)

2. 8.6+ Vote System
Zadziałało z 2x i nie da rady zrobić kolejnego vote, iż
"15:54 Do nastepnego glosowania musisz odczekac jeszcze -58598 sekund !" Nigdy się nie kończy, jak widać liczby są już ujemne.
W konsoli nie ma błędów.

3. http://otland.net/f81/8-0-poll-system-forgotten-server-evolutions-7/
Z "For Evolution" rozumiem, że któryś mam sobie wybrać. Ja wybieram 2, bo mam TFS i zadaje pytanie i pisze !vote yes/no i pokazuje mi się napis: there is no poll runing. Po prostu nie idzie zagłosować. Jak wpisuje !endpoll to wyświetla mi się ten sam napis.


@edit
4. Vote System
Początkowo działało, chciałem na angielskie napisy pozmieniać, w końcu przestało działać. Wkleiłem od nowa oryginał i nadal nie działa. Nie działa tzn. jak chce zrobić vote to nic się nie pojawia ani błędów, ani pytania -nic.
 
Last edited:
Nie mogę edytować, dodam tylko do 4 punktu, że gdy zmieniam w global_storage wartości na -1, wszystko działa początkowo (pomijając, że pierwsze głosowanie pokazuje się na -1 na tak i -1 na nie, mimo że nikt nie głosował). Zmieniam sobie słowa na język ang, restartuje silnik i znów nie mogę robić vote.

- - - Updated - - -

Refresh
 
Last edited:
Back
Top