• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

VPS i OTS

Status
Not open for further replies.

Shido1

Banned User
Joined
Mar 11, 2011
Messages
7
Reaction score
0
Coraz częściej słyszę, że ludzie stawiają serwery na VPS. No i mam do was pytanie, ile udźwignie np. 2,8 GHZ, 3 gb ram? proszę tylko żeby odpisywały doświadczone osoby.

Powiedzmy mapa 30-40 MB.
 
Zależy od ceny, na vpsie za 10zł niewiele. Wszystko głównie zależy od tego czy mocno jest obciążona maszyna 'matka'.
Jakbyś szukał vpsa zoptymalizowanego pod otsa to pisz na pw ;)

@down
A co to za jednostka wyjdzie? Niutonokilogram?
 
Last edited:
Więcej niż dźwig na pewno nie udźwignie. Ale możesz spróbować na nim usiąść i wtedy się okaże pod jakim naciskiem ulegnie. Wtedy po prostu pomnożysz siłę nacisku ciała przez masę i masz wynik. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam.

@up
Możliwe :p Nigdy na fizyce nie uważałem, więc nie jestem w stanie potwierdzić.
 
Last edited:
Na pewno udźwignie, jestem ekspertem w sprawie vps'ikuff. Polecam firmy linuxpl, vihost a jeżeli krucho z kasą to budgetvps.
 
Polecam Linuxpl i hosteam, wytrzymać wytrzyma nawet i mapę 50 mb, ale męczą mnie te save, nie wiem czy to jest tym spowodowane ;>
 
Starczy 500 GB transferu? bo w tej ofercie linuxpl jest tyle.
 
Kupiłem z vihost, polecam, bo aktywacje w ciągu 5 minut :eek:

Close.
 
A, wie ktos ile uciagnie ludzi(maszyna nizej), :15mb mapka, pare skryptow...

Parametry serwera:

80 GB dysku twardego

Transfer: Bez ograniczeń

1536 MB - gwarantowany RAM

2048 MB - Maksymalny RAM

Procesor - 2x 2,4 Ghz

Dostęp do konta root (ssh)

System operacyjny Linux - Debian/Centos

Lokalizacja serwera : Polska

Łącze do 100 mbit/s

I czy latwo ja bedzie posadzic, przez ping, ddos?
 
A, wie ktos ile uciagnie ludzi(maszyna nizej), :15mb mapka, pare skryptow...

Parametry serwera:

80 GB dysku twardego

Transfer: Bez ograniczeń

1536 MB - gwarantowany RAM

2048 MB - Maksymalny RAM

Procesor - 2x 2,4 Ghz

Dostęp do konta root (ssh)

System operacyjny Linux - Debian/Centos

Lokalizacja serwera : Polska

Łącze do 100 mbit/s

I czy latwo ja bedzie posadzic, przez ping, ddos?

Wszystko zależy od modelu, czy ma wspomaganie kierownicy, i czy jest na gaz czy benzynę. Przede wszystkim zobacz w karcie pojazdu czy Twój pojazd jest konstrukcyjnie przeznaczony do przewozu danej ilości osób łącznie z kierowcą oraz ich bagażu. Tak powyżej 5 osób jeżeli wozisz ludzi zarobkowo musisz mieć licencje na przewóz ludzi.

Sorry śpieszę się wiec zdążyłem przeczytać tylko pierwszą linijkę, ale mam nadzieję że pomogłem.
 
slawkens, a skąd wiesz że jemu np nie chodziło o dźwig windy? Windą się bardziej ciągnie ludzi niż samochodem..

I czy latwo ja bedzie posadzic, przez ping, ddos?

Na podstawie tego co dałeś nie da się stwierdzić, podaj nazwę firmy
 
slawkens, a skąd wiesz że jemu np nie chodziło o dźwig windy? Windą się bardziej ciągnie ludzi niż samochodem..



Na podstawie tego co dałeś nie da się stwierdzić, podaj nazwę firmy

Dokładnie, ale ja się zastanawiam teraz po przeczytaniu całości po co mu w ogóle procesor do przewożenia ludzi.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top