• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[VPS] Ilu graczy utrzyma?

Max 3 no może 4 przy dobrych obrotach 5 a przy jeszcze lepszych 6 :peace:
 
?.. ;p



bo slyszalem ze jak nie stac na dedyka to VPS jest nie najgorszym rozwiazaniem, ten moj ots to.. mapa 1mb.. wiec pomyslalem ze tak wystarczy??
 
@Miczek
Co ty jaja sobie ze mnie robisz?xD...
@Jamess070
TO jest przerobiona dosc mocno Simplewar :p 849KB huehehe ;d

Miczek, ty serio mowiles?

Piszcie panowie piszcie ;s

@Xadrian,

hyh;p

To jak, ile osob da rade na kazdym z nich? bo chyba zartowal ze mnie kolega tam u gory..
 
Last edited by a moderator:
Jak ja na swoim kompie hostowałem Xanarię War, a mapa miała rozmiar nie więcej niż 3mb i to jeszcze na 256 mb ram xD
(ok.150 ludu:p)

#topic:
Tutaj nie ma ograniczeń do twojej mapy, myślę że mogło by grać nawet 1000 osób.
 
Jak ja na swoim kompie hostowałem Xanarię War, a mapa miała rozmiar nie więcej niż 3mb i to jeszcze na 256 mb ram xD
(ok.150 ludu:p)

#topic:
Tutaj nie ma ograniczeń do twojej mapy, myślę że mogło by grać nawet 1000 osób.

Ja hostowalem na na Pentium 133 MHz i DDR0 8 MB Ram serwer z mapa 1337 kb i dawalem rade do 666 osob.
 
lol? to czego ja mam kompa 2,2ghz x 2 (dual core) 2 gb ram i mi 30 osob zmula? + accmaker oczywiscie i no-ip?

Predkosc internetu? Pozatym nei patrz na to co pisze Lion to jest nasz tutejszy newb.
 
Oj, na 1 mb nie dasz rady pohostowac, moze sam serwer bez acc makera pociagnal by troche wicej osob bez lagow, ale acc maker, ktory przy kazdym ladowaniu strony cos wysylac ma to nie tege ;|
 
Chojrak,
a mialbys moze jakis mniej zajmujacy, dosc prosty accmaker na 8.54? do TFS 0.3.6?



@lion
na ile osob by to styklo..?
 
Chojrak,
a mialbys moze jakis mniej zajmujacy, dosc prosty accmaker na 8.54? do TFS 0.3.6?



@lion
na ile osob by to styklo..?

jak na sam początek powinno do 150-200 styknąć, ale nie przypuszczam ile będzie ci grało ludu na serwerze :p
 
Kurwa no ;d

Zgrajcie sie jakos ze zdaniami bo jeden mowi co innego niz drugi :>

ten za 65 zl, mapa 1mb ;d ile dalo by rade LUDU xdd
 
Kurwa no ;d

Zgrajcie sie jakos ze zdaniami bo jeden mowi co innego niz drugi :>

ten za 65 zl, mapa 1mb ;d ile dalo by rade LUDU xdd

I tak pewnie nie będzie Ci tam grało 200 osób, więc styknie.
 
Back
Top